• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bakan Kasapoğlu'ndan Karşıyaka ziyareti

İzmir'de temaslarda bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Karşıyaka Spor Kulübü'nün Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ni ziyaret etti.

Bakan Kasapoğlu'ndan Karşıyaka ziyareti

İzmir'de temaslarda bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Karşıyaka Spor Kulübü'nün Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ni ziyaret etti. Başkan Turgay Büyükkarcı, Başkan Vekili Gökhan Şensan, Divan Kurulu Başkanı Fatih Diniz ve yönetimin karşıladığı Bakan Kasapoğlu'na Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan da eşlik etti. AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu, AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Ayda Maç ve İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı Başkanı Ali Erten de ziyarette hazır bulundu.

Bakan Kasapoğlu'ndan Karşıyaka ziyareti

Kasapoğlu, ziyarette yeni stat, salon ve tesis projelerinin görsellerini tesisin toplantı odasında sergileyen Karşıyaka'ya stat konusunda desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Bakan Kasapoğlu'ndan Karşıyaka ziyareti

Geçtiğimiz aylarda Ankara'da ağırladığı Karşıyaka yönetimini Başkent'e de davet eden Bakan Kasapoğlu, kulübün anı defterini, "Türkiye'nin en güzide kulüplerinden olan Karşıyaka Spor Kulübü'nü ve değerli yöneticilerini ziyaret etmekten çok memnuniyet duydum. Bu köklü kulübümüzün gelecekte daha güçlü bir şekilde spor camiamıza katkılar sunmasını temenni ediyorum. Başarı dileklerimle" cümleleriyle imzaladı.

Bakan Kasapoğlu'ndan Karşıyaka ziyareti

Başkan Büyükkarcı, ziyarette Bakan Kasapoğlu'na üzerinde isminin yazılı olduğu forma hediye etti. Kulübün yıllardır yolunu gözlediği yeni stat konusunda yapı kayıt belgesi alınıp İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'yle maç günleri otapark alanı konusunda anlaşmaya varılırken son olarak otopark projeye ekletiliyor. Stat için önümüzdeki günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan ruhsat alınması bekleniyor.

Bakan Kasapoğlu'ndan Karşıyaka ziyareti

ÜNLÜ'DEN SONRA İLK
Gençlik ve spor bakanı mehmet muharrem kasapoğlu, vefat eden eski spordan sorumlu devlet bakanı fikret ünlü'den sonra karşıyaka'nın kulüp binası ve çiğli tesisleri'ni ziyaret eden ilk spor bakanı oldu.

BİZE ULAŞIN