• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Üç büyüklerin transfer sepeti

Üç büyüklerin transfer sepeti

Andre Silva
Bafetimbi Gomis'in "zam tartışmaları" ile gündeme oturması Galatasaray'da yönetimin canını sıkarken, bir forvet takviyesi yapmak için girişimler başladı. Higuain transferinin ardından Milan'da Andre Silva'nın durumu tekrar sorulacak ve kiralama opsiyonu devreye sokulmaya çalışılacak.

Üç büyüklerin transfer sepeti

Emre Akbaba
İstanbul'un 4 büyük takımının da istediği Emre Akbaba, yaz transfer döneminin ilk günlerinde Galatasaray'a gitmek istediğini Alanyaspor yönetimine iletti, ancak sarı-kırmızılıların teklifi kabul görmedi. Geçtiğimiz hafta Başakşehir yaklaşık 5 milyon euroluk teklifle bir kez daha Alanyaspor'un kapısına gitti. Fatih Terim, Emre Akbaba'yı istiyor ancak Alanyaspor'un takas içeren teklifi kabul etmesi gerekiyor.

Üç büyüklerin transfer sepeti

Badou Ndiaye
Galatasaray, eski oyuncusunu "kiralama" paketiyle geri döndürmek istiyor, ancak Stoke City bu fikre sıcak bakmıyor. Everton ve Stoke City, Badou Ndiaye transferi konusunda görüşüyorlar. Galatasaray şu aşamada beklemeye geçti.

Üç büyüklerin transfer sepeti

Jason Denayer
Galatasaray ile "bir aşk hikayesi" yaşayan Jason Denayer için Manchester City'nin verileceği karar bekleniyor. Sarı-kırmızılılar ilk teması yaptı, "10 milyon euro isteriz" cevabıyla karşılaştı. Guardiola, kiralanması kararını verirse, Denayer'in yeni adresi yine Galatasaray olacak gibi gözüküyor.

Üç büyüklerin transfer sepeti

Ezequiel Garay
Maicon'un performansından memnun olmayan Fatih Terim, Jason Denayer ile birlikte bir stoper transferi daha istiyor. Valencia'nın 31 yaşındaki Arjantinli stoperi Ezequiel Garay da adaylar arasında. Valencia, oyuncu ile ilgili son kararını henüz vermedi, bekleyiş sürüyor.

BİZE ULAŞIN