• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

iPhone SE 2'nin final tasarımı sızdı

Apple'ın merakla beklenen yeni küçük ekranlı iPhone modeli iPhone SE 2'nin final tasarımı internete düştü. Bakın bu model nasıl görünecek?

iPhone SE 2'nin final tasarımı sızdı

Bu yılın çok merak edilen modellerinden olan iPhone SE (2018) yepyeni bir sızıntı ile karşımızda. Bir kılıf üreticisi tarafından gün yüzüne çıkartılan görsellerde modelin arka yüzü de yepyeni tasarımıyla gün yüzüne çıkmış oldu!

iPhone SE 2'nin final tasarımı sızdı

Uzun bir süredir iPhone SE 2 olarak anılan modelin geçtiğimiz günlerde iPhone SE (2018) adıyla geleceği iddia edilmişti. Tüm bu isim tartışmaları bir kenarda dursun, modelin tasarımına dair yepyeni bilgiler gün yüzüne çıktı.

iPhone SE 2'nin final tasarımı sızdı

Aksesuar üreticisi Olixar tarafından yayınlanan bazı yeni görüntülere göre iPhone SE (2018) çerçevesiz bir ekran, bir çentik ve Face ID özelliği ile gelebilir. Bunun yanı sıra modelin arka yüzü de yeni tasarımıyla karşımıza çıktı.

Shiftdelete'in haberine göre, iPhone 8 ailesinden sonra alüminyum arka panel yerine cam kullanan Apple, görünen o ki yeni modelinde de bu tasarımı benimseyecek. Kamera ise tıpkı iPhone 7 ve iPhone 8 modellerinde olduğu gibi tek ve önceki kamera lenslerine göre daha büyük.

iPhone SE 2'nin final tasarımı sızdı

Apple'ın uygun fiyatlı modeli olması beklenilen iPhone SE (2018) büyük bir kitle tarafından merakla bekleniyor. İlk modelde eski tasarımın kullanılmış olması birçok insanın kafasını karıştırırken 2018 yılında modelin yepyeni bir tasarımla gelmesi işleri değiştirecektir.

Üstelik akıllı telefonların fiyatlarını da göz önüne aldığımızda yeni nesil özelliklerle donatılmış bir iPhone'un uygun fiyatla satışa sunulacak olması şimdiden yeni telefon alacak birçok insanın planlarını bozdu. iPhone Xs, iPhone Xs Plus ve iPhone 9 ile birlikte tanıtılması beklenilen yeni modelin Eylül ayında duyurulması bekleniyor.

BİZE ULAŞIN