• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Afyonkarahisar’da 3 cenaze 3 acı

Afyonkarahisar'da polis damadın silahlı saldırısında ölen eşi, kayınpederi ve kayınvalidesi gözyaşları arasında toprağa verildi. Küçük bedeniyle büyük bir yükün altına giren 14 yaşındaki çocuk, anne ve anneannesi ve dedesinin tabutlarını sırtlanarak cenaze aracına kadar taşıdı.

Afyonkarahisar’da 3 cenaze 3 acı

Kent merkezi Örnekevler Mahallesi'nde dün akşam meydana gelen olayda, Konya'nın Akşehir ilçesinde polis memuru olarak görev yapan Atilla ve Gönül Yalçın çifti yaklaşık 2 ay önce şiddetli geçimsizlikten dolayı ayrı yaşamaya başladı. Eşinden şiddet gördüğü öne sürülen Gönül Yalçın, 17 yaşındaki kızı ve 14 yaşındaki oğlunu yanına alarak Afyonkarahisar'da yaşayan babası Nuray Akdeniz'in evine geldi.

Afyonkarahisar’da 3 cenaze 3 acı

2 aydır eşi ve çocuklarından ayrı olan baba Atilla Yalçın eşi ile konuşmak için akşam saatlerinde Afyonkarahisar'a geldi. Burada taraflar arasında tartışma yaşanınca beylik tabancasını çeken Atilla Yalçın iddiaya göre, bisikleti ile evine doğru gelen kayınpederi Nuray Akdeniz'i evinin bir alt sokağından kafasından tek kurşunla vurdu.

Afyonkarahisar’da 3 cenaze 3 acı

Ardından eve gelen Yalçın burada eşi Gönül Yalçın ve kayınvalidesi Kadriye Akdeniz'i de ateş ederek öldürdü açtı. Sonrasında evden çıkan Atilla Yalçın olay yerinden yaklaşık 100 metre ileride cinayeti işlediği tabancasını çenesinin altına dayayarak tek el ateş edip yaşamına son verdi.

Afyonkarahisar’da 3 cenaze 3 acı

CENAZEDE GÖZYAŞLARI SEL OLDU
Olayın ardından otopsileri tamamlanan Nuray ve Kadriye Adeniz ile kızları Gönül Yalçın'ın cenazeleri ailelerine teslim edildi. Katliama kurban giden anne, baba ve kızları için Paşa Cami'nde cenaze namazı kılındı.

Afyonkarahisar’da 3 cenaze 3 acı

Gözyaşlarının sel olduğu cenaze namazına aile yakınları ile birlikte Gönül Yalçın'ın 14 yaşındaki oğlu Furkan Ege ile 17 yaşındaki kızları Buse Nur Yalçın da katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Kadriye Akdeniz'in cenazesi Afyonkarahisar Asri Mezarlığı'na, Nuray Akdeniz ile kızı Gönül Yalçın'ın cenazeleri ise defin edilmek üzere Bayraktepe Mezarlığı'na gönderildi.