• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Alişan ve Buse Varol'un bebekleri doğdu

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol geçtiğimiz sene dünya evine girmişti. Ünlü çiftin büyük bir heyecanla bekledikleri bebekleri bugün dünyaya geldi. Alişan, Burak adını verdikleri oğlunun doğumunda eşi Buse Varol'un yanından ayrılmadı.

Alişan ve Buse Varol'un bebekleri doğdu

Dizi setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan ve kısa süre içinde evlenen şarkıcı Alişan ve oyuncu Buse Varol, geçtiğimiz yıl dünya evine girdi. Çiftin, ilk bebekleri bugün dünyaya geldi.

DOĞUMDA YALNIZ BIRAKMADI

Hamile kaldığını öğrendiği andan itibaren sosyal medyadan paylaşımlar yapan Buse Varol, ilk bebeği Burak'ı sezeryan doğumla dünyaya getirdi. Alişan özel bir hastanede dünyaya gelen bebeğinin doğumunda eşini yalnız bırakmadı.

'BUSE VAROL'DAN ŞAŞIRTAN HAMLE' HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Alişan ve Buse Varol'un bebekleri doğdu

4 KİLO 265 GRAM DOĞDU

13 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 10.19'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Furkan Kayabaşoğlu tarafından gerçekleştirildi. Buse Varol'un doktoru şu açıklamayı yaptı: "Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği, 4 kilo 265 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz."

Alişan ve Buse Varol'un bebekleri doğdu

"HAMİLE OLARAK UYANDIĞIM SON GÜN"

Buse Varol ve Alişan çifti bebekleri Burak için fil konseptli bir doğum odası hazırlattı. Bebeğinin kilosundan dolayı sezeryan doğuma giren Buse Varol, bu sabah Instagram hesabından destekçisi olan eşine teşekkür etti. Varol paylaşımında şunları söyledi: "Bugün hamile olarak uyandığım son gün. Koskoca 9 ay boyunca beni bir güncük bile üzmedin. Ellerini üzerimden hiç çekmedin. Hayatımın bu en zorlu ama bir o kadar da keyifli zamanlarını sayende harika geçirdim.

Alişan ve Buse Varol'un bebekleri doğdu

"SON SÖZÜM İYİ Kİ SEN"

Bana her konuda inanılmaz destek oldun, en yakın arkadaşım, en güvendiğim insan, sırdaşım, yoldaşım oldun. Ve ben eminim ki Burak karnımdayken aramızdaki o güçlü bağı sonuna kadar hissetti. Ve her güne mutlu ilerledi. Hamilelikte bu en önemli şey. Allah seni karşıma çıkararak hayattaki en büyük hediyeyi vermiş bana zaten. Bugün yeniden doğuyoruz sevgilim, aşkımızın içinden yeni bir aşk doğuyor. Artık gerçek bir aile olmanın keyfini çıkaracağız inşallah. Seni çok ama çok seviyorum. Evimizden iki kişi çıkıp üç kişi dönmenin merakı şimdiden sardı beni. Daha yazacağım milyon tane güzel şey var ama birazını da doğumdan sonraya saklamak istiyorum. Son sözüm iyi ki sen..."

Alişan ve Buse Varol'un bebekleri doğdu
BİZE ULAŞIN