• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Arkadaşları Vatan Şaşmaz'ı unutmadılar...

Vatan Şaşmaz, eski manken Filiz Aker tarafından İstanbul'daki bir otel odasında öldürülmüştü. Ölümüyle herkesi büyük yasa boğan Şaşmaz'ı, vefatının dördüncü yılında yakın arkadaşları Pınar Altuğ ve Melike Öcalan unutmadı.

Acılarını sosyal medyadan dile getiren ünlü isimler, paylaşımlarıyla duygulandırdı. İşte Pınar Altuğ ve Melike Öcalan'ın dikkat çeken Vatan Şaşmaz paylaşımları...

Arkadaşları Vatan Şaşmaz’ı unutmadılar...

Ünlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017 yılında bir otel odasında Filiz Aker tarafından öldürülmüştü. Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker, aynı dakikalarda intihar etmişti. Bu cinayet uzun süre Türkiye'nin gündeminde yer almıştı.

Arkadaşları Vatan Şaşmaz’ı unutmadılar...

Cinayetin ardından Filiz Aker'in, Vatan Şaşmaz'a takıntılı olduğu konuşulmuştu.

Arkadaşları Vatan Şaşmaz’ı unutmadılar...

Vatan Şaşmaz, 2015'te mimar Yasemin Adalı ile dünya evine girmişti. Eşinin ölümünden kısa bir süre önce hamile olduğunu öğrenen Yasemin Şaşmaz, oğluna 'Asil Vatan Şaşmaz' adını vermişti.

Arkadaşları Vatan Şaşmaz’ı unutmadılar...

Melike Öcalan, Vatan Şaşmaz ile çekilmiş fotoğraflarını, "Öyle çok şey var ki yazılacak... Belki de bir ömre yetmeyecek kadar güzel anılar. Öyle güzel anılar biriktirdik ki anlatılmaz yaşanır. İyi ki yaşamışız. İyi ki güzel cümlelerle geçmişsin bu hayattan" notuyla paylaştı.

Arkadaşları Vatan Şaşmaz’ı unutmadılar...

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, bir dönem 'Çocuklar Duymasın' dizisinde beraber rol aldığı ve 2017 yılında hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz'ı 4. ölüm yıl dönümünde unutmadı. Altuğ, Tamer Karadağlı ve Zeyno Günenç ile yer aldıkları bu fotoğrafı "Özlüyorum" notuyla paylaştı. 2000'lerin başında Şaşmaz ile birlikte sundukları 'Sabah Şekerleri' programını sunan Melike Öcalan da duygularını dile getirdi.