• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Beğendiklerini kendisi de deniyor

Beğendiklerini kendisi de deniyor

BİZDEN KAÇMAZ - ERCAN AKGÜN

BEĞENDİKLERİNİ KENDİSİ DE DENİYOR

Karşıyaka'da lisede okuyan İlayda Karataş, yaz tatilini Alaçatı'da çalışarak değerlendiriyor.
İstanbullu modacı Zeynep Ateş'in Club Baba içindeki mağazasında görev alan İlayda, modayı sevdiği için yeni gelen ürünlerden beğendiklerini mutlaka kendisi de giyip deniyor.

Beğendiklerini kendisi de deniyor

KALABALIK ARASINDA UZAKTAN SOHBET

İzmir ve İstanbul'un deneyimli mankenlerinden Emre Aydın ile oyuncu Onur Büyüktopçu, arkadaşları Cansu Özdemir ve Gökhan Yalçın ile birlikte geçtiğimiz günlerde Tren Beach Club'da Demet Akalın konserindeydi. Kalabalığın arasında bistrodan sahneyi izleyen Büyüktopçu, zaman zaman Demet Akalın'la uzaktan sohbet edip birbirlerine laf attı.

Beğendiklerini kendisi de deniyor

MAAŞINI ŞAPKALARA HARCIYOR

Çeşme sezonu bitince Buca'ya dönecek olan Ottoman Alaçatı'nın PR ekibi Gamze Çolak ile Meryem Kavak, özellikle akşamları hayli hareketli bir yaz dönemi geçiriyor.
İkisi de şapka tutkunu olan ve geniş bir koleksiyonu bulunan ikili, her ay maaşlarının bir kısmıyla yeni ürünler alıp gardıroplarına dahil ediyor.

Beğendiklerini kendisi de deniyor

BAŞARIYI YEMEKLE KUTLADILAR

İzmirli yazar Sezin Sivri, yakın arkadaşları Banu Işıl Koç ve Çağıl Sabuncu ile birlikte Alaçatı'da kutlama yemeğine gidiyordu. Şu sıralar Genç Pozitif Liderler adlı uluslararası bir sosyal sorumluluk projesiyle uğraşan Sezin Hanım, işlerin yolunda gitmesini yemekle kutladıklarını söyledi.

Beğendiklerini kendisi de deniyor

HAYRAN BIRAKIYOR

İzmirli solist Funda Öncü, haftanın bir günü Alaçatı Abdi'de sahne alıyor. Renkli kişiliği, enerjik sahnesi ve güçlü sesiyle dinleyicileri her defasında kendisine hayran bırakan Öncü, gecenin sonunda ter içinde kalsa da mekandan mutlu ayrılıyor.

BİZE ULAŞIN