• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Günlük burç yorumları - 14 Temmuz Pazar

Burcunuzu bugün neler bekliyor? Yıldızınız size neler söylüyor? Astrolog Filiz Özkol günlük burcunuzu sizin için yorumladı. İşte 14 Temmuz Pazar günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumları - 14 Temmuz Pazar

KOÇ:

Düşmanlarınızın farkındasınız, bazılarınızın bekledikleri pozisyon olan bu durum, kendi gücünüzün farkında olmanıza yarayacak. Bulunacağınız ortamlarda ışıltılı olmanızdan kaynaklanan bir kalabalık topluluğu sürekli sizi takip edecek. Bazılarınız bu durumdan rahatsız olabilirsiniz. Fakat siz kimseyi yargılamadan kendi yolunuza devam etmelisiniz.

Günlük burç yorumları - 14 Temmuz Pazar

BOĞA:

Çevrenizde gelişen olaylara karşı oldukça temkinli hareket etmek zorunda kalıyorsunuz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmekten son derece mutlusunuz. Duygusal çelişkilerden uzak kalmalısınız. Yaşadığınız olayları düşündüğünüz zaman, kafanız karışabilir. Kazançlarınız konusunda, elde ettiğiniz avantajları doğru kullanmalısınız.

Günlük burç yorumları - 14 Temmuz Pazar

İKİZLER:

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal olayları gündeme getirecek. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız karmaşanın içsel çatışmalara neden olması, sizi aşan şeyler. Birlikteliğinizde kişisel hırsınızın ön plana çıkmasından, partneriniz rahatsız olabilir. Güçlü bir enerjiniz var ve olaylara hemen hakim olabiliyorsunuz.

Günlük burç yorumları - 14 Temmuz Pazar

YENGEÇ:

Bulunduğunuz ortamlarda son derece etkileyici davranışlarınız sayesinde oldukça ilgi göreceksiniz. İletişim konusunda beceriniz sizi olumlu kılarken, etkileyici konuşmalarınızla bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak. Bireyselliğiniz ikinci planda kalacak, daha çok toplumsal çalışmalar içinde bulunacaksınız.

Günlük burç yorumları - 14 Temmuz Pazar

ASLAN:

İş yaşantınızda bir çok rakiple karşı karşıya kalmanız, sizi yıldırmayacak. Ortak çalışma içinde olacağınız kişilerin kişisel yeteneklerinizi kendi menfaatlerinizle birleştireceksiniz. İnatçı yönleriniz ve tavırlarınız birlikte çalıştığınız kişilere kök söktürebilir Çünkü iş konusunda sistemli yapınız, iş birliği içinde olduğunuz kişileri canlarından bezdirebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN