• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Günlük burç yorumları - 23 Haziran Salı

Güne Neptün gerilemesiyle başlıyoruz. Tüm gezegenlerin aynı anda retro hareketine geçmesi herkesi oldukça yordu. Ancak bu haftanın en sevindiren olayı, savaşçı gezegen Mars'ın Koç burcuna geçişi olacak. Balık burcundaki seyrini tamamlayan Mars, yönetici gezegeni Koç burcunda 6 ay kalacak. Koç burcunda kendini rahat hisseden Mars, kaybettiği gücü yeniden kazanacak. Balık burcu hayatlarımıza bolca duygusallık vermişti. Mars'ın Koç burcunda olmasıyla birlikte yeniden ayağa kalkacağız. Mars'ın Koç hali hepimize kaybettiğimiz gücü yeniden verecek. Bu arada hala daha Güneş Tutulması'nın etkileri devam ediyor. Peki, günlük burçlarımız ne diyor? Astrolog Filiz Özkol günlük burçlarınızı yorumladı. İşte 23 Haziran Salı günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumları - 23 Haziran Salı

KOÇ: Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin enerjisini iyi kullanmalısınız.
Uzun süredir planladığınız atılımları kolayca gerçekleştirecek güçtesiniz.

Günlük burç yorumları - 23 Haziran Salı

BOĞA: Duygularınızdaki artışlar yüzünden oto kontrolünüzü artıracaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Karmaşa içinde olsanız da emin hareket edeceksiniz.

Günlük burç yorumları - 23 Haziran Salı

İKİZLER: Yakın dostlarınızdan da önemli destekler gelecektir. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Birliktelikler kimlik kazanacak.

Günlük burç yorumları - 23 Haziran Salı

YENGEÇ: Pratik düşünceler içinde olacağınız için amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. İşleriniz hızla gelişecek. Fakat ani masrafları unutmamalısınız.

Günlük burç yorumları - 23 Haziran Salı

ASLAN: Gelen iş teklifleri karşısında, kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alabilirsiniz. Duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Bugün özellikle planlarınızı sistemli bir şekilde uygulayın.