• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Günlük burç yorumları - 3 Şubat Pazartesi

Burcunuzu bugün neler bekliyor? Yıldızınız size neler söylüyor? Astrolog Filiz Özkol günlük burcunuzu sizin için yorumladı. İşte 3 Şubat Pazartesi günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumları - 3 Şubat Pazartesi

KOÇ:
Liderlik yapabileceğiniz bazı olayların gündem kazanması sonucunda, kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Yaşam kalitenizde çıtanız yükselirken, yeni dostlarınızın da katkılarını unutmamalısınız. Önemli kişilerle bağlantılarınızı sıcak tutmalısınız. Sizin gibi orijinal düşünen kişilerle bir arada olmaktan hoşlanacağınız bir gün.

Günlük burç yorumları - 3 Şubat Pazartesi

BOĞA:
Bugün, birçok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için, gerekli tüm şartları yeniden koordine edebilirsiniz. Satürn oğlak burcunda ilerliyor. Sınırlarınızı dengelemek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olacak. İş birliği içinde olacağınız kişilerde , özel bir kişilik arıyorsunuz.

Günlük burç yorumları - 3 Şubat Pazartesi

İKİZLER:
Kendinizi ifade ederken, karşı tarafın da sizi onaylamasını beklemeniz bazen hata olabiliyor. Bugün, yanlış anlaşılmak istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Tartışmalardan çekinmeyen, ne düşündüğünü anında söyleyen bir yapınız var. Hiç kimse sizi yönetemiyor. Bugün, yerinizde duramıyor ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz.

Günlük burç yorumları - 3 Şubat Pazartesi

YENGEÇ:
Bugün çevre ilişkileriniz güçleniyor. Sosyal ilişkilerinizi canlı tutmaktan hoşlandığınız için, size sunulan tekliflerde farklı istekler arıyorsunuz. Maddesel konularla ilgili yeni değişimlere ihtiyaç duyacak ve bulunduğunuz şartları daha da yukarıya çekeceksiniz. Bazı gerginlikleriniz için rahatlamayı denemelisiniz.

Günlük burç yorumları - 3 Şubat Pazartesi

ASLAN:
Umudunuzu yollar üzerinde odaklaştırmak isteyebilirsiniz. Birçoğunuz, akademik kariyerleriniz için, hedef kişilere ulaşma çabalarınızı sürdürüyorsunuz. Bugün yeniden planlarınızı gözden geçirin ve önemsiz olayların ayrıntılarına takılmayın. Farklı tarzın insanı olduğunuzu çevrenize göstermelisiniz. Düşüncelerinizde ısrar edeceğiniz bir gün.

 • SON DAKİKA