• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

YURTDIŞI MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADILAR

ODTÜ'de İngilizce Bölümü'nde öğretim üyesi olarak çalışan Petek Özdoruk ile Ankara'da tekstil sektöründe yöneticilik yapan Hilal Genç, Alaçatı Aradaki Meyhane'de akşam yemeği yiyip mekanın sahibi Özgür Deniz Çevik ile sohbet etti. Bu sene ikinci kez Çeşme'de tatil yapan ikili, ilk önce Hilal Hanım'ın yurtdışından gelen misafirlerini ağırladı, ardından da akşam yemeğinde kendilerine vakit ayırdı

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

ÜÇ KARDEŞİN VAZGEÇİLMEZ YERİ

Podyumların deneyimli modeli ve aynı zamanda Capsule Swimwear'in kurucu tasarımcısı Sinem Sülün, sıcak Çeşme günlerinin acısını ablası Gizem ve kızkardeşi İrem ile birlikte Grande Beach'te çıkardı. Normalde İstanbul'da yaşayan üç güzel, yaz tatili zamanı geldiğinde kesinlikle Çeşme'ye uğramadan geçmiyor.

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

MİMARİ DOKU YERİNDE

TJK TV spikeri Hilal Ergenekon, TJK Kurumsal İletişim Müdürü Aylin Sevim ve Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı psikolog Bercis Merdanoğlu ile birlikte kız kıza Çeşme tatiline çıktı. Aslen İzmirli olan ve arkadaşlarına bu yılki tatil için Çeşme'yi öneren Hilal Hanım, Alaçatı'daki mimari dokuların bozulmamasına çok sevindiğini dile getirdi.

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

YAZ SONUNA KADAR ÇEŞME'DE

İzmir'in başarılı solistlerinden Harika Esra, bu yaz Çeşmeli tatilciler için haftada iki gece Alaçatı Keyf-i Kadeh'te sahneye çıkıyor. Sezon sonuna kadar cuma ve cumartesi geceleri aynı mekanda sahne alan deneyimli şarkıcı, hem İzmirli müşterilerini hem de şehir dışından gelen konuklara eğlenceli yaz akşamları yaşatıyor.

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

YILLARIN DOSTLUĞU

Esm Emlak ve Gayrimenkul'ün sahibi Eda Esmioğlu ile İzmir'in tanınan işadamlarından Tolga Aydemir, Alaçatı'da gece turuna çıktı. Yılların eskitemediği iki dost, hem iş konuştu hem de Çeşme'de olmanın keyfini çıkardı.

BİZE ULAŞIN