• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

ÜÇ KARDEŞİN VAZGEÇİLMEZ YERİ

Podyumların deneyimli modeli ve aynı zamanda Capsule Swimwear'in kurucu tasarımcısı Sinem Sülün, sıcak Çeşme günlerinin acısını ablası Gizem ve kızkardeşi İrem ile birlikte Grande Beach'te çıkardı. Normalde İstanbul'da yaşayan üç güzel, yaz tatili zamanı geldiğinde kesinlikle Çeşme'ye uğramadan geçmiyor.

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

MİMARİ DOKU YERİNDE

TJK TV spikeri Hilal Ergenekon, TJK Kurumsal İletişim Müdürü Aylin Sevim ve Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı psikolog Bercis Merdanoğlu ile birlikte kız kıza Çeşme tatiline çıktı. Aslen İzmirli olan ve arkadaşlarına bu yılki tatil için Çeşme'yi öneren Hilal Hanım, Alaçatı'daki mimari dokuların bozulmamasına çok sevindiğini dile getirdi.

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

YAZ SONUNA KADAR ÇEŞME'DE

İzmir'in başarılı solistlerinden Harika Esra, bu yaz Çeşmeli tatilciler için haftada iki gece Alaçatı Keyf-i Kadeh'te sahneye çıkıyor. Sezon sonuna kadar cuma ve cumartesi geceleri aynı mekanda sahne alan deneyimli şarkıcı, hem İzmirli müşterilerini hem de şehir dışından gelen konuklara eğlenceli yaz akşamları yaşatıyor.

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

YILLARIN DOSTLUĞU

Esm Emlak ve Gayrimenkul'ün sahibi Eda Esmioğlu ile İzmir'in tanınan işadamlarından Tolga Aydemir, Alaçatı'da gece turuna çıktı. Yılların eskitemediği iki dost, hem iş konuştu hem de Çeşme'de olmanın keyfini çıkardı.

Güzel bir rehber eşliğinde gezdiler

45'LİK PLAK GİBİSİN

Alaçatı Araf Restoran'ın ortağı Didem Sunucu, 45. yaşını yakın arkadaşları ve iş ortaklarıyla birlikte kendi mekanında kutladı. Geceye katılan 35 kişi, Didem Hanım için "45'lik plak gibisin. Az cızırtılı, otantik ve rafine" yorumunu yaptı.

BİZE ULAŞIN