• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hadise ve Kaan Yıldırım sevgili mi?

Ünlü şarkıcı Hadise özel hayatı ve paylaşımları ile sık sık gündeme gelen isimlerde. Hadise'nin adı şu sıralar bir aşk söylentisi ile anılıyor. Şarkıcının hesabından paylaştığı köpek fotoğrafı aşkı ele verdi. İddialara göre o köpeğin oyuncu Kaan Yıldırım'ın köpeği. İşte Hadise Kaan Yıldırım ilişkisinin detayları...

Hadise ve Kaan Yıldırım sevgili mi?

Ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya paylaşımları ile kendinden oldukça söz ettiriyor. İddialı paylaşımları günlerce konuşulan Hadise'nin adı yeni bir aşk dedikodusu ile anılıyor.

Hadise ve Kaan Yıldırım sevgili mi?

Hadise, dün yaptığı paylaşımla takipçilerinin kafasını karıştırdı. Uzun bir süredir adı yeni bir aşk haberiyle anılmayan Hadise, sosyal medya hesabından bir köpekle çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Hadise'nin beraber poz verdiği köpeğin, Kaan Yıldırım'a ait olduğu iddia edildi.

Hadise ve Kaan Yıldırım sevgili mi?

AĞUSTOS AYINDA PAYLAŞTI

Yakışıklı oyuncunun geçen yıl Ağustos ayında yaptığı paylaşımı yeniden dolaşıma sokan sosyal medya kullanıcıları Hadise'nin yanındaki köpeğin, Kaan'ın hesabından paylaştığı fotoğraftaki köpekle aynı olduğunu söyleyen takipçileri onun yakışıklı oyuncu ile yeni bir aşka yelken açtığını konuşmaya başladı.

Hadise ve Kaan Yıldırım sevgili mi?

Hatta yakışıklı oyuncunun soyadına gönderme yapan bazı kullanıcılar 'Hadise'nin Yıldırım aşkı' şeklinde paylaşımlarda bile bulundu.

Hadise ve Kaan Yıldırım sevgili mi?

Hadise'nin geçen yıl Kasım ayında yaptığı "Kim diyor yalnız olduğumu? Niye yalnız olduğumu düşünüyorsunuz? Biri olsa da söylemem. Bir gün evlenirim ama 'Ben evlendim demem' açıklaması akıllara geldiyse de güzel şarkıcının menajeri tarafından bu aşk iddiaları yalanlandı.

 • SON DAKİKA