• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hepsi iade etti!

Hepsi iade etti!

Başaran Holding'e ait özel iş jeti 11 Mart'ta İran'da düştü. Dubai'den dönerken İran'da düşerek 11 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan uçak kazası tüm Türkiye'yi derinden etkilemişti.

Hepsi iade etti!

Düşen özel jette Melike Kuvvet, Beril Gebeş ve hostes olarak da Eda Uslu'nun görev yaptığı ortaya çıkmıştı. Düşen uçakta bulunan yolcular; Mina Başaran, Liana Hananel, Zeynep Coşkun, Jasmin Baruh, Aslı İzmirli, Ayşe And, Sinem Akay ve Burcu Urfalı hayatlarını kaybetmişti.

Hepsi iade etti!

Uçak düşmese Mina Başaran, 14 Nisan'da Murat Gezer'le Çırağan Sarayı'nda 500 kişinin katılacağı ve Kenan Doğulu'nun sahne alacağı düğünle evlenecekti. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, bügünkü yazısında Mina Başaran'ın düğün hazırlıklarıyla ilgili bir gelişmeyi kaleme aldı. İşte o yazı:

Hepsi iade etti!

Herkesi yasa boğan o talihsiz kaza yaşanmasaydı; yedi arkadaşı ve üç mürettebat ile yaşamını yitiren Mina Başaran, 14 Nisan'da telli duvaklı gelin olacaktı. Mina, Çırağan Sarayı'nda 500 kişinin katılacağı ve Kenan Doğulu'nun sahneye çıkacağı görkemli düğünle, Murat Gezer ile hayatını birleştirecekti.

Hepsi iade etti!

İki ay önce kiralayıp dayayıp döşedikleri Bebek'teki yol yalısı dairelerinde mutlu mesut yaşayacaklardı. Ancak ne yazık ki kısmet olmadı; 11 kadın, ayın 11'inde melek olup gitti...

BİZE ULAŞIN