• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İşte Meghan Markle ve Prens Harry'nin bilinmeyenleri!

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin belki de en olaylı çifti Meghan Markle ve Prens Harry oldu. Bu ikili her yaptıklarıyla gündeme gelmeyi başardı. İngiltere'den ayrılıp ABD'ye yerleşen çift hakkında her şey merak ediliyor. Peki, düğün döneminde neler oldu? İkili hakkında yazılan Finding Freedom: Harry, Meghan and the Making of a Modern Royal Family adlı kitap bazı gerçekleri ortaya döktü.

İşte Meghan Markle ve Prens Harry'nin bilinmeyenleri!

DİZİ OLARAK BAŞLADI
Kraliyet yazarları Omid Scobie ve Carolyn Durand tarafından kaleme alınan 'Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family,' (Özgürlüğü Bulmak: Harry ve Meghan ve Modern bir Kraliyet Ailesinin Oluşumu) kitabı, İngiliz Kraliyet Ailesi'nin bilinmeyenlerini ortaya döküyor. Çiftin basın tarafından yaşadıkları ilgi ve tacizi konu alan kitapta Kraliyet Ailesinden ayrılma kararı da detaylı bir şekilde anlatılıyor. The Times ve Sunday Times'da dizi olarak yayınlanmaya başlayan kitap, gelecek ay da piyasaya çıkacak.

İşte Meghan Markle ve Prens Harry'nin bilinmeyenleri!

MEĞER GERİLİM KARDEŞLER ARASINDAYMIŞ
Kitapta, kraliyetteki gerilimin sanıldığı gibi Meghan Markle ile Kate Middleton arasında olmadığı, Prens William ile Prens Harry kardeşler arasında olduğu yazıyor. Kitaba göre, William'ın, kardeşini evlilik için acele etmemesi konusunda uyardığı ve Harry'nin de bundan hoşlanmadığı haberleri basına yansıdı. Bu işin sonu da Prens Harry'nin eşi Meghan Markle ve oğlu Archie'yi de alıp ABD'ye yerleşmesine kadar uzandı.

İşte Meghan Markle ve Prens Harry'nin bilinmeyenleri!

ORTAK HESAPLARINDAN ÖNCE BİR 'FAKE HESAP' VARMIŞ
Meghan, Harry ile ilk randevusundan sonra Instagram üzerinden 'SpikeyMau5' adlı bir hesabı takip etmeye başladı. Harry'nin House müzik tarzına olan sevgisinden ilham alan Instagram hesap ismi, DJ Deadmau5'e referans yapıyor. Aynı zamanda internet üzerinde birçok farklı hesabı için bu ismi kullanan Prens Harry, Instagram'da gizli bir hesap ile sosyalleşiyormuş!

İşte Meghan Markle ve Prens Harry'nin bilinmeyenleri!

PRENS WİLLİAM'DAN MEGHAN MARKLE'A MESAFELİ YAKLAŞIM
Prens William, Prens Harry'i Meghan Markle ile ilişkisinde yavaş ve emin adımlar ile ilerlemesi konusunda uyarmış. Kardeşinin acele etmesini istemeyen Prens William, Meghan'ı tanımak için uzun bir süre ilişkilerine devam etmesi konusunda Prens Harry'e tavsiye vermiş. Kitabın alıntılarına göre Prens Harry'nin aşık olmasından mutlu olan Prens William, yine de kardeşinin arkasını kollamak istemiş. William'ın yanı sıra Kraliyet Ailesi'nin yaptıkları eleştiriler ise Prens Harry'nin eşi Markle üzerindeki korumacılığını artırmış.

İşte Meghan Markle ve Prens Harry'nin bilinmeyenleri!

GÖZYAŞLARI İÇİNDE KALDI
Kitaba göre gergin birkaç ayın ardından geçtiğimiz Mart bir arkadaşına gözyaşları içinde hislerini anlatan Meghan Markle, "Bu aile için tüm hayatımdan vazgeçtim. Yapılması gereken her şeyi yapmaya hazırdım. Ama işte buradayız. Bu çok üzücü." demiş.

 • SON DAKİKA