• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Maraşlı'da sır perdesi aralanıyor!

Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Maraşlı'da sır perdesi aralanmaya devam ediyor. Maraşlı dün akşam yayınlanan sürükleyici bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde final sahnesinde zehirlenen Mahur'un panzehiri alamaması ve durumunun ağırlaşması gerilimi arttırdı. İşte Maraşlı son bölümde yaşananlar...

Maraşlı'da sır perdesi aralanıyor!

Yayınlanan bölümde; Necati oynadığı büyük oyunla, alevler içindeki evden kurtardığı Maraşlı ve Mahur'u başka bir eve getirdi. Mahur, abisinin hayatlarını kurtardığını düşünürken Maraşlı, Necati'nin planını çözmeye çalıştı. Necati, Maraşlı'yı tehdit etti ve Maraşlı, Nevzat'ın hayatı karşılığında susmak zorunda kaldı. Mahur'un, istihbarata çalıştığını öğrenmesini de istemeyen Maraşlı, köşeye sıkıştı.

Maraşlı'da sır perdesi aralanıyor!

AZİZ VE İLHAN HAPİSHANEDEN KAÇTI!

Tutuklu olan Aziz ve İlhan ise tedavi altındayken hastaneden kaçmayı başardı. Baba oğul tekneyle yurtdışına kaçma planı yaparken Savaş'ın eline düştü.

Maraşlı'da sır perdesi aralanıyor!

Necati'nin, Mahur ve Maraşlı'yı kurtarmasına öfkeli olan Savaş, ölmesini istediği Aziz ve İlhan'dan, babasının katilinin aslında Necati olduğunu öğrendi. Heyecan dolu bölümde şoke olan Savaş'ın, Necati'den nasıl intikam alacağı büyük merak konusu oldu.

Maraşlı'da sır perdesi aralanıyor!

NECATİ, KARDEŞİ MAHUR'U ZEHİRLEDİ!

Bölümün final sahnesinde ise Necati'nin, yaşadığını öğrendiği Mehmet İnce'nin peşinde olduğu ortaya çıktı. Hilal'den, Mehmet İnce'nin yerini öğrenmek isteyen Necati, acımasız bir oyun oynadı.

Maraşlı'da sır perdesi aralanıyor!

Mahur'a elinde panzehiri bulunan zehirli bir içecek içeren Necati, Mahur'un hayatıyla oynayarak istediklerini elde etmeye çalıştı. Bölümün final sahnesinde panzehiri alamayan Mahur'un durumunun ağırlaşması gerilimi arttırdı.