• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Onları görünce mutlu oldu

Onları görünce mutlu oldu

BİZDEN KAÇMAZ - ERCAN AKGÜN

ONLARI GÖRÜNCE MUTLU OLDU

İzmirli model İlayda Tanel ile Ege Üniversitesi'nde okuyan Duru Müyesser Kan ve İrem Bozkaya, müzisyen arkadaşları Melisa Karakurt'un Alaçatı'da sahne aldığı mekana gittikten sonra hep birlikte butikleri gezdi. Kış döneminde İstanbul'da yaşayan ve yaz sezonunu memleketi Çeşme'de değerlendiren Melisa, kendisini dinlemeye gelen çocukluk arkadaşlarını görünce çok mutlu olduğunu söyledi.
Gece turunda yorulan güzeller daha sonra bir kafede mola verdi.

Onları görünce mutlu oldu

BOY FARKI

İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü'nde okuyan ve aynı zamanda 7 yıldır Galatasaray Kadın Basketbol A Takımı'nda oynayan İremnaz Topuz, geçtiğimiz günlerde Ezhel konseri için Çeşme'ye geldi. Düzgün fiziği ve dış görünüşüyle dikkat çeken güzel sporcu, 1.76 cm'lik boyuyla hemcinslerine fark attığını, bu durumdan da hayli memnun olduğunu söyledi.

Onları görünce mutlu oldu

SİNİRLENDİ, VIP'İ TERK ETTİ

Geçtiğimiz günlerde Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'ndaki Sıla konserini dinlemeye giden Selami Şahin, en öndeki VIP koltukta otururken yüksek müzik sesinden rahatsız olunca yerinden kalkmak zorunda kaldı. Kabinlerden gelen sesin kalbine basınç yaptığını belirten usta sanatçı, konserin geri kalanını ayakta izlemeyi tercih etti.

Onları görünce mutlu oldu

ÜÇ KARDEŞ BAŞBAŞA TATİLDE

İş dünyasının tanınmış isimlerinden üç kardeş Meral Şimşek, Zuhal Çiftçi ve Nihal Aktürk, Çeşme'de başbaşa tatil yapıyor. Amerika'da yaşayan Nihal Hanım, yaz aylarında ülkesine döndüğü zaman mutlaka kardeşleriyle bir araya geldiğini belirterek "Gün boyu havuza girdik.
Şimdi de kahve içmek için güzel bir yer arıyoruz" dedi.

Onları görünce mutlu oldu

TAYLAND'DA MARKA YÜZÜ OLDU

İzmirli manken Aylin Daş, Tayland'ın ünlü bir çanta markasının yüzü oldu.
Uzakdoğu'da hayli popüler olan ve Türkiye pazarına yeni giren firmanın yeni sezon ürünleri için 10 gündür kamera karşısında olan Aylin Daş, çekimlerin bir kısmını Alaçatı'da yaptıklarını söyledi.

BİZE ULAŞIN