• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Onları görünce mutlu oldu

Onları görünce mutlu oldu

BOY FARKI

İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü'nde okuyan ve aynı zamanda 7 yıldır Galatasaray Kadın Basketbol A Takımı'nda oynayan İremnaz Topuz, geçtiğimiz günlerde Ezhel konseri için Çeşme'ye geldi. Düzgün fiziği ve dış görünüşüyle dikkat çeken güzel sporcu, 1.76 cm'lik boyuyla hemcinslerine fark attığını, bu durumdan da hayli memnun olduğunu söyledi.

Onları görünce mutlu oldu

SİNİRLENDİ, VIP'İ TERK ETTİ

Geçtiğimiz günlerde Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'ndaki Sıla konserini dinlemeye giden Selami Şahin, en öndeki VIP koltukta otururken yüksek müzik sesinden rahatsız olunca yerinden kalkmak zorunda kaldı. Kabinlerden gelen sesin kalbine basınç yaptığını belirten usta sanatçı, konserin geri kalanını ayakta izlemeyi tercih etti.

Onları görünce mutlu oldu

ÜÇ KARDEŞ BAŞBAŞA TATİLDE

İş dünyasının tanınmış isimlerinden üç kardeş Meral Şimşek, Zuhal Çiftçi ve Nihal Aktürk, Çeşme'de başbaşa tatil yapıyor. Amerika'da yaşayan Nihal Hanım, yaz aylarında ülkesine döndüğü zaman mutlaka kardeşleriyle bir araya geldiğini belirterek "Gün boyu havuza girdik.
Şimdi de kahve içmek için güzel bir yer arıyoruz" dedi.

Onları görünce mutlu oldu

TAYLAND'DA MARKA YÜZÜ OLDU

İzmirli manken Aylin Daş, Tayland'ın ünlü bir çanta markasının yüzü oldu.
Uzakdoğu'da hayli popüler olan ve Türkiye pazarına yeni giren firmanın yeni sezon ürünleri için 10 gündür kamera karşısında olan Aylin Daş, çekimlerin bir kısmını Alaçatı'da yaptıklarını söyledi.

Onları görünce mutlu oldu

SENEYE YİNE ÇEŞME'DE

Sırbistan'dan gelen Mila Dimitrijevic, çocukluktan beri tanıştığı okul arkadaşı Ceylin Şanlı ve Selen Ilısu eşliğinde bir hafta boyunca Çeşme tatili yaptı. İlk kez geldiği güzel ilçenin her yerini gezen Mila, çok sevdiğini belirterek "Önümüzdeki yaz yine buradayım" dedi.

BİZE ULAŞIN