• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şeyma Subaşı'dan 'namaz' açıklaması

Acun Ilıcalı ile boşanması ve ardından İtalyan DJ ile yaşadığı aşkla gündemden hiç düşmeyen Şeyma Subaşı bu kez de namaz kılma ile ilgili açıklaması ile gündeme geldi. Kafesi Healthyish'in kepenk indirmesi ile ilgili de haberleri çıkan Şeyma Subaşı Youtube kanalında açıklamalarda bulundu. İşte Şeyma Subaşı'dan çok konuşulacak açıklamalar...

Şeyma Subaşı'dan 'namaz' açıklaması

Şeyma Subaşı Youtube kanalı üzerinden yine magazin gündemini sallayacak açıklamalarda bulundu. Bebek'te bulunan cafesi Healthyish'in kapanması ve namaz kılmak üzerine yaptığı açıklamalarda sosyal medyanın diline düştü.

Şeyma Subaşı'dan 'namaz' açıklaması

Şeyma Subaşı yaptığı açıklamada, "Bütün dürüstlüğümle cevaplıyorum. Ben 1,5-2 sene önce hangi ülkeye gittiysem hep sağlıklı yaşama kafasında yaşayan biriydim. 6-7 yıldır gittiğim marketler ve kafelerde gördüğüm şeylere ilgili bir insan haline döndüm. Bundan 2 sene önce Acun'a bunu bir proje olarak sundum.

Şeyma Subaşı'dan 'namaz' açıklaması

Kafenin isminden, menülerindeki bütün renklerine, her şeyine ben karar verdim. Ardından ekiple beraber, benim emeğim olan bir restoran kafe açtık. Bu başta gerçekten çok güzel gitti. Bunda tabi ki benim ünlü olmam, Acun'un ünlü olmasının payı büyüktü. Bundan 3-4 ay sonra da bu böyle devam etti.

Şeyma Subaşı'dan 'namaz' açıklaması

'KAFENİN ENERJİSİ DÜŞTÜ'
Benim yaz olayım başladı, Nisan ayından itibaren Miami'ye uzun süre gittim. Ondan önce de Tulum'da kaldım. Sonra sürekli yurt dışı oldu. Kafe restoran işinde, eğer sen başında olmazsa asla işleyemez. Bizde ki şansızlık diyelim ama aslında çok da değil. Benim sürekli yurt dışına çıkmam, kafenin enerjisini düşürmüş oldu. Ben kafede olduğum zaman çalışanlara enerji veriyordum, benim enerjimle onlar yükseliyorlardı. Ben oradan çıktığımda, orası personelinden yemeğine kadar biz de kalitesel değil de enerjisel düştü.

Şeyma Subaşı'dan 'namaz' açıklaması

'KİRAMIZ ÇOK YÜKSEK'
Bir de gerçekten ama gerçekten kiramız çok yüksek. Alkol de satmıyoruz. Yaklaşık 80 bin TL kirası olan bir yer. Bu para çıkıyor ama benim cebime bir şey girmiyor. Bir şeyin içine girmek kadar, doğru yerde çıkmak da bence doğru bir adımdır.

 • SON DAKİKA