• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Shakira’dan İsrail’e tokat

Dünyaca ünlü popçu Shakira, İsrail'in Filistin topraklarını işgalini ve uyguladıkları katliamları gerekçe göstererek, biletleri satılmasına rağmen 9 Temmuz'da Tel Aviv'deki konserini iptal etti

Shakira’dan İsrail’e tokat

Dünyaca ünlü pop yıldızı Shakira, 9 Temmuz'da İsrail'in başkenti Tel Aviv'de vereceği konserini, İsrail'in Gazze'de işlediği katliamlara tepki olarak iptal etti.

Shakira’dan İsrail’e tokat

Şarkıcılığı kadar sempatisiyle de hayranlarının gönlünü kazanan Kolombiyalı şarkıcı, 9 Temmuz'da İsrail'in başkenti Tel Aviv'de vereceği konseri, şimdiden biletlerinin büyük bölümü satılmış olmasına rağmen, İsrail'in Gazze'de işlediği katliamlara tepki göstermek amacıyla iptal ettiğini açıkladı.

Shakira’dan İsrail’e tokat

Filistinli sivil toplum örgütlerinin çağrısına duyarsız kalmayan Shakira, şu dönemde İsrail'e gitmeyeceğini bildirdi.

Shakira’dan İsrail’e tokat

NATALIE DE GİTMEDİ

Filistin Yerel Yönetimler Birliği ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu, Grammy ödüllü pop yıldızı ve UNICEF İyi Niyet Elçisi Shakira'yı 9 Temmuz 2018'de Tel Aviv'de vereceği konseri iptal etme çağrısında bulunmuştu.

Shakira’dan İsrail’e tokat

Geçtiğimiz günlerde, İsrailli ve Amerikalı Akademi ödülü sahibi ünlü aktris Natalie Portman da kendisine verilen bir ödülü almak için İsrail'e gitmeyi reddetmişti. Ardından dün baba tarafı Lübnanlı olan şarkıcı Shakira da konserini iptal ettiğini açıkladı.

Shakira’dan İsrail’e tokat

İsrailli yetkililerin de, biletlerin neredeyse tamamı satılan konserin askıya alındığını doğruladıkları öğrenildi.

BİZE ULAŞIN