• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sırları hala çözülemedi!

İşte dünyanın açıklanamayan birbirinden ilginç fotoğrafları... "Arkadaşım, bana küçük kuzeninin bu fotoğrafını gönderdi."

Sırları hala çözülemedi!

İşte dünyanın açıklanamayan birbirinden ilginç fotoğrafları...

"Arkadaşım, bana küçük kuzeninin bu fotoğrafını gönderdi."

Sırları hala çözülemedi!

"Söylenene göre sağdaki pencerenin önünde bir kız ölmüş. Pencerenin sağ alt köşesine bakın. Ayrıca, bu pencerenin bu kızı içeren başka fotoğrafları var. Hiçbirinde kız aynı noktada durmuyor. Yani evdeki herhangi bir eşya değil."

Sırları hala çözülemedi!

"Bu fotoğraf St. Augustine, Florida'da eski bir hapishanede çekildi. Kameramı bir anda bir sürü fotoğraf çekmesi için ayarlamıştım ve sağ alt köşedeki figür bunlardan yalnızca birine yakalandı."

Sırları hala çözülemedi!

"Queens, New York'taki büyüdüğüm evde halıyı kaldırmıştım. Odayı düzenledikten sonra parkenin üzerinde insan şeklini andıran siyah bir leke fark ettim. Neredeyse bir vücudu o kadar uzun süre bırakmışsın ki yerde leke olmuş gibiydi. Ben de bu fotoğrafı çekmeye karar verdim. Kalitesi yüzünden özür dilerim, 2008 yılında Blackberry ile çekilmişti. Fotoğraftaki açıklanamayan kısım leke değil, gördüğünüz beyaz madde."

Sırları hala çözülemedi!

"Bu fotoğraf 1943 yılında Kaposfüred, Macaristan'da çekildi. Öndeki annem, fotoğrafı babam çekmiş. Arkadaki kızın ne yaptığını kimse bilmiyor, ancak bakarsanız kolları ve yüzü yok. Bir çeşit şeytan gibi..."

 • SON DAKİKA