Yeni anayasa İzmir’de konuşulacak

Giriş Tarihi:21.04.2016, 00:08 Güncelleme Tarihi:21.04.2016, 00:08
Eğitim-Bir-Sen, Memur- Sen, Erdemli Yöneticiler Akademisi (EYAP) ve Katip Çelebi Üniversitesi işbirliği ile 24 Nisan Pazar Günü Sabancı Kültür Merkezi'nde saat 17:00'de "Yeni Anayasa ve Türkiye Vizyonu" konulu panel düzenlenecek. Panelin moderatörlüğünü Konya Milletvekili, EYAP Başkanı Halil Etyemez üstlenecek. Panele konuşmacı olarak Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şeref Malkoç ve Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muharrem Kılıç katılacak. Memur-Sen İzmir İl Temsilcisi ve Eğitim-Sen İzmir Şube Başkanı Ali Musa Bina, Pazar günü gerçekleşecek panele tüm İzmirlileri davet ederek, "Bu anayasanın otuz yılı aşkın süredir varlığını sürdürüyor olması, hepimiz için bir demokrasi ayıbıdır. Pazar günü yapacağımız panel ile de ülkemizdeki yeni anayasa tartışmalarına katkı sunmak ve süreçte biz de varız demek istiyoruz.
Programımızda görüşlerini sunacak olan panelistlerimiz de alanlarında son derece yetkin isimlerdir. Tüm İzmirlileri alanlarında yetkin panelistlerimizin sunacağı bilgi ve fikir şölenine davet ediyoruz" dedi.

EMİRHAN ERGEN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.