Uşak, teröre karşı yürüdü

Giriş Tarihi:18.12.2016, 00:07 Güncelleme Tarihi:18.12.2016, 00:07

Uşak, İstanbul Beşiktaş ve Kayseri'de yaşanan alçak terör saldırılarına karşı tepkisini gösterdi.
Uşak Valisi Ahmet Okur, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, sivil toplum örgütleri ve siyasi partilerin katıldığı teröre karşı lanet yürüyüşü, belediye binası önünde başlayıp 15 Temmuz Şehitleri Meydanı Atatürk Anıtı önüne kadar devam etti. Binlerce kişinin katıldığı teröre lanet yürüyüşünde, Atatürk Anıtı önünde toplanan grup PKK aleyhine sloganlar attı. Uşak Valisi Ahmet Okur, "Amaçlarının ülkemizi bölmek ve zamanla yok etmek olduğunu çok iyi biliyoruz. Biz bu tür saldırılar yapıldıkça kenetlenen ve birleşen bir toplumuz. Bizi hiçbir zaman bölemeyecekler" dedi.

Bizi bölemeyecekler

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan da, "Uşak olarak tek ses tek yumruk olduk, olmaya devam edeceğiz.
Hainlere her zaman demir yumruk vurmaya hazırız.
Binlerce yıldır olduğu gibi şimdi de haince saldırmaya devam ediyorlar. Tüm teröristlere ve destekçilerine idam istiyoruz. Bu hainlerin istedikleri ülkemizin her yerinde huzursuzluk çıkarmak. Türk, Kürt, Alevi, Sünni, Laz, Çerkez kardeşiz, bizi asla bölemeyecekler" dedi.

SERKAN KARAYOL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.