Cansız bedenini avcılar buldu

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 19 gündür kayıp olarak aranan 2 çocuk annesi Rahime Yüce'nin cansız bedeni Menderes Nehri'nde bulundu. Menderes Nehri'nde bir ceset gören avcılar, durumu jandarma ve polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, çevrede güvenlik önlemi alıp bir kadına ait olduğunu tespit ettikleri cesedi nehirden çıkardı. Cesedin 19 gün önce kaybolan 42 yaşındaki Rahime Yüce'ye ait olma ihtimali üzerinde duran ekipler, Yüce'nin ailesine durumu aktardı. Aile bireyleri, cesedin Yüce'ye ait olduğunu teşhis etti.
Yüce'nin yakınları, olay yerinde gözyaşı döktü. Talihsiz kadının cansız bedeni, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
UMUTLAR SÜRÜYORDU
Yüce'yi arama çalışmaları 19 gündür sürüyordu. Son olarak havadan dron desteği ile yaptığı aramadan da sonuca ulaşılamamıştı. Aramalardan sonuç çıkmaması bir yandan da aileyi umutlandırıyordu.
Talihsiz kadının kaçırılmış veya evini terk etmiş olma ihtimali güçlenirken, çocukları Efekan ve Barışcan ile eşi Metin Yüce'nin umutlu bekleyişi devam ediyordu.

FATİH ŞENDİL