• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

Kan donduran itiraf

Kan donduran itiraf

04.03.2018, 20:01 Güncelleme Tarihi: 04.03.2018, 20:04

’in Edremit ilçesinde kalp krizinden öldüğü sanılan 4 yaşındaki ’yi gürültü yapıyor diye öz babasının boğduğu ortaya çıktı. Cani baba ifadesinde, “Yaramazlık yaptığı için Kuzey Efe’nin ağzını ve burnunu kapattım” dedi

Balıkesir'in Edremit ilçesi Kadıköy Mahallesi'nde oturan Hüseyin ile Melis E. çiftinin 4 yaşındaki çocukları geçtiğimiz 7 Şubat tarihinde hayatını kaybetti.
Babası Hüseyin E.'nin ölü olarak hastaneye getirdiği talihsiz çocuğun kalp krizinden öldüğü iddia edilirken gerçek otopsi raporu sonrası ortaya çıktı. Olaydan 13 gün sonra gözaltına alınan ve öz oğlunun cenazesine katılıp timsah gözyaşları döken Hüseyin E. tutuklanıp cezaevine kondu.

"YARAMAZLIK YAPTI"

Hüseyin E.'nin poliste verdiği ifadesi de kan dondurdu.
Cani baba, "Yolda seyir halinde iken Kuzey Efe benim yan koltuğumdaydı ve sürekli yaramazlık yapıyordu, ayağa kalkıyordu, yanıma gelmeye çalışıyordu. Ben de araç kullandığım için Kuzey Efe'ye engel olamıyordum. Çevre yolundan Kadıköy yoluna indiğim sırada Kuzey Efe yaramazlığını devam ettirdiği için sol elimle direksiyonu tutarken sağ elimle de bir anlık sinirle Kuzey Efe'nin ağzını ve burnunu kapattım. Yaklaşık ne kadar süre elimle Kuzey Efe'nin ağzını ve burnunu kapattım hatırlamıyorum" diye konuştu.

"ÇOK PİŞMANIM"

Daha sonra Kuzey Efe'nin aracın koltuğuna uzanıp kaldığını aktaran cani baba, "Bende panikle ne yaptığımı bilmiyordum.
Kuzey Efe bu sırada koltuğun üstünde hareketsiz yatıyordu.
Evimin önünde Kuzey Efe'yi kontrol ettim ancak hala hareket etmediğini görünce direk aracımla hastaneye getirdim.
Araçta Kuzey Efe'nin ne zaman idrarını yaptığını hatırlamıyorum. Tahminen ben elimle ağzını ve burnunu kapattığımda yapmış olabilir.
Ben ilk Kuzey Efe'nin hastaneye geldiği sırada kolluk görevlilerine olayı bu şekilde anlatmamıştım.
Ancak vicdanım rahat etmediği için olayın doğrusunu anlattım. Kuzey Efe benim öz oğlumdur. Ben oğluma darp ve cebir uygulamadım.
Yaramazlık yaptığı için ve çok konuştuğu için elimle ağzını ve burnunu kapattım. Pişmanım" dedi. Anne Melis E. ise 4 aylık bebeğiyle ailesinin yanına taşındı, boşanma davası açtığı kaydedildi.

Kan donduran itiraf haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN