• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hainlikte sınır yok!

Hainlikte sınır yok!

01.04.2018, 23:01

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında kurtarılan Afrin'e bağlı köylerden Qota'da, teröristlerin camiyi bile karargaha çevirdiği ortaya çıktı. Teröristlerden temizlenmesinin ardından ÖSO askerlerinin nöbet tuttuğu köyde, Mehmetçik ise kurulan tuzaklara karşı aramalarını sürdürüyor. Köyün camisine giren Özgür Suriye Ordusu'na bağlı Sultan Murat Tümeni'nin askerleri şoke eden manzara ile karşılaştı.

ESKİ HALİNE GETİRİLDİ

Caminin bir bölümünü karargah, bir bölümünü hastane, bir başka bölümünü ise mutfak ve kalacak yer olarak kullanan teröristler, içeriyi terör elebaşı Abdullah Öcalan resimleri ile doldurmuş. Sultan Murat Tümeni'nin komutanlarından Ebu Riyad, "PKK burayı hastane yapmış. Camiyi tekrar namaz kılınır hale getirdik" diye konuştu. Teröristlerin aynı zamanda vatandaşlara ait evleri de hastaneye çevirdikleri ve buralarda yaralı teröristlere müdahale ettikleri tespit edildi.

HER TARAFTA APO FOTOĞRAFI

Uzun süre caminin değişik bölümlerinde kaldığı belirlenen teröristler, her tarafa terörist başı Abdullah Öcalan'ın resimlerini asmış.

Hainlikte sınır yok! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN