• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Muhalefet hainlik düzeyine kadar indi

Muhalefet hainlik düzeyine kadar indi

07.04.2018, 17:56 Güncelleme Tarihi: 07.04.2018,23:23

ve Albayrak: İş öyle şirazesinden çıktı ki, kendi Mehmetçiğine moral ziyaretine giden insanlara hainlik yapacak düzeye kadar indi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kadıköy İmam Hatip Lisesi İBB 15 Temmuz Şehitler Konferans ve Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Kadıköy İlçe Kongresi'nde sanatçıların sınırı ziyaretini eleştiren CHP liderine tepki gösterdi. Albayrak, "İş öyle şirazesinden çıktı ki, kendi Mehmetçiğine morale giden insanlara hainlik yapacak düzeye kadar indi bu iş. Mehmetçik kimin Mehmetçiği? Terör örgütleriyle, temsilcileriyle, hapiste cezasını çeken teröristlerle ne işler çevriliyor?
Bunları görmemiz lazım" dedi. İçeride ve dışarıdaki tüm saldırılara rağmen yapılamazları yapan bir Türkiye olduğunu söyleyen Albayrak, "Üçüncü köprü, üçüncü havalimanı, Çanakkale Köprüsü, Kanal İstanbul, bu hafta 60 yıllık bir rüya, hayal, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye'nin ilk nükleer santralinin temelini attığımız müthiş bir hafta oldu" dedi.

TARİHİ GÜNLER YAŞIYORUZ

"Tarihi günlerden geçiyoruz" diyen Albayrak, "100 yıl önceki savaştan daha şedit bir kurtuluş savaşıyla karşı karşıyayız. AK Parti'de siyaset yapmak herhangi bir partide siyaset yapmaya benzemez. Kadıköy, 15 Temmuz gecesi, Türkiye'nin birlik, kurtuluş ve bağımsızlık mücadelesinde, Cumhuriyetine sahip çıkmak için gerektiğinde canını vermekten çekinmeyecek bir duruş sergilediği tarihi gecede, başkanımız ve teşkilatımız Başkomutanın talimatıyla dik duruş sergiledi" ifadelerini kullandı.

Muhalefet hainlik düzeyine kadar indi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN