• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Siyaseti dizayn planı” ’ta

“Siyaseti dizayn planı” Bylock’ta

08.04.2018, 23:22

FETÖ'nün siyasi partiler başta olmak üzere sivil toplum kuruluşlarına sızdırdığı mensupları aracılığıyla ülke siyasetini yönlendirme girişimi örgüt mensuplarının ByLock yazışmalarıyla deşifre oldu. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturmasıyla ortaya çıkan bilgilere göre FETÖ, "sadık ve güvenilir" mensuplarını, AK Parti, CHP, MHP ve HDP gibi partiler ile Atatürkçü Düşünce Derneği, Uğur Mumcu Vakfı, Anadolu Gençlik Derneği ile KADEM gibi sivil toplum kuruluşlarına sızdırdı.

BİZİM ADAY SEÇİLDİ!

Örgüt mensuplarının Bylock'larından "SDD gençleri olarak Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettik. Sözcü olarak ben ve bir erkek arkadaş seçildik. Görüşme esnasında samimi bir hava oluşturmaya çalıştık" "Sırrı Süreyya Önder, 'Gel gel, burası senin yerin' dedi. Beni yanına oturttu. Sohbet ettik. İl konferansı için delege seçimleri yapıldı, ben de seçildim", "Beni de Çankaya CHP Gençlik Kolları yönetim listesine yazmışlardı. Çok şükür, sonunda bizim desteklediğimiz aday kazandı. Bu, o kadar iyi oldu ki artık tüm ilçeler bizde sayılır" gibi yazışmalar çıktı.

“Siyaseti dizayn planı” Bylock’ta haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN