• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’na üniforması önerisi

Kılıçdaroğlu’na YPG üniforması önerisi

10.04.2018, 23:23

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun sınıra giden sanatçıları "Reziller" diyerek eleştirmesi MHP lideri Devlet Bahçeli'nin gündemindeydi. CHP liderine partisinin grup toplantısından seslenen Bahçeli, "Kendine yakışanı yap, mekapları ve YPG üniformasını giy" dedi. Kılıçdaroğlu'nun ağzından çıkanı kulağının duymadığını söyleyen Bahçeli, "CHP'lilerin sanatçıları eleştirmesi akıl tutulması, ahlak kırılmasıdır. Sayın Kılıçdaroğlu rahatsız olduysa kendine yakışanı yapsın. Ayaklarına mekapları giyip YPG üniforması giyebilir. Bol bol ihanet anıtıyla hasret giderebilir. Önüne geçen yoktur, karşısında engel de yoktur. Buyursun yolu açık olsun. Türk Milleti'nin hakkında vereceği hükme seve seve razı olsun" ifadelerini kullandı. CHP'nin bu son çıkışında sakat bir dünya görüşünün sırıttığını kaydeden Bahçeli, "Ana muhalefetin başındaki zat tavrını ve tarzını çirkin ve çirkefleştirmektedir. HDP'yi destekleyen sanatçıların dışındakiler CHP tarafından sanatçı sayılmıyor. Yazıklar olsun. CHP ayrışmayı, kutuplaştırmayı destekleyen yobaz bir sistem haline gelmiştir. CHP Türk Milleti'nin gerçeğinden bir haber garabete dönüşmüştür. Kurucu parti, cumhuriyet düşmanlarının ini haline gelmiştir.

Kılıçdaroğlu’na YPG üniforması önerisi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN