• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tek bir terörist kalmayana kadar #devam

Tek bir terörist kalmayana kadar #devam

17.05.2018, 00:52

Mardin Derik'te PKK'lı teröristlerin hain saldırısında şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün (35) öğretmen eşi Ayşegül Safitürk (33), "Hainlerin kurbanı olan eşimin acısı yüreğimde hiç bir zaman dinmeyecek. Hainlerin 'Tamam' dediğine ben tabiki de 'ölümüne devam' diyorum" dedi.

OYUM ERDOĞAN'A

Yeni Asır'a yaptığı açıklamada 24 Haziran seçimleri öncesinde Türkiye'nin kritik günlerden geçtiğini söyleyen 1 çocuk annesi Safitürk, "Fazla söze gerek yok. Türkiye için tek bir terörist kalmayana kadar devam. Çünkü bu konuyla ilgili konuşacak fazla bir şey yok. Hainler ne diyor bakmak yeter' diye konuştu.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili fazla konuşmaya gerek olmadığını kaydeden Safitürk, "Eşini hunharca katleden hainlerin tamam dediği bir seçimde 'ne oy kullanacaksın' diye sormak yersiz. Onların tamam dediği bir şey bilin ki bu ülke için önemli ve katkı sağlayacak bir şeydir. Onlar bu ülkenin iyiliğini istemez. 24 Haziran Pazar günü gönül rahatlığı ile sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için Devam mührünü basıp geleceğim" dedi.

FATİH ŞENDİL

Tek bir terörist kalmayana kadar #devam haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN