• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Zulme isyan günü

Zulme isyan günü

18.05.2018, 00:48

için atağa geçen Türkiye, bugün 15 Temmuz ruhunun can bulduğu Yenikapı’dan dünyaya İsrail zulmünü haykıracak. Aynı zamanda Türkiye’nin dönem başkanı olduğu Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında ’da olağanüstü toplanacak

Türkiye, bugün Kudüs'te sadece halklarının haklarını savunmak için sokaklara dökülen Filistinlilere yapılan zulmü iki önemli adımla dünyaya duyuracak. Yenikapı'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla toplanacak olan vatandaşlar, mazlum Filistinlilerin sesi olacak.
Yenikapı'da düzenlenecek "Filistin Halkına Destek Mitingi" öncesinde, miting alanında üzerine "Zulme lanet, Kudüs'e destek" yazılı büyük bir sahne kuruldu. Sahnenin iki yanında ise "İnsanlık adına İstanbul ayakta" yazılarının yer aldığı görüldü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı miting bugün 15.00'te gerçekleşecek.

İKİNCİ KEZ TOPLANACAK

İslam İşbirliği Teşkilatı da, Kudüs konusunda ikinci kez İstanbul'da olağanüstü toplanıyor.
İİT Dönem Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla toplanacak zirvede, ABD'nin 14 Mayıs'ta elçiliğini Kudüs'e taşımasının ardından atılacak adımlar değerlendirilecek.

ZALİMLERİN KARŞISINDA DURACAĞIZ

Twitter'dan hesabından Yenikapı'da düzenlenecek 'Zulme Lanet, Kudüs'e Destek' mitingi için çağrı yapan MHP lideri Devlet Bahçeli, "Tarafımız Hakk'ın ve haklının yanıdır. Bunu tüm dünyaya göstermek için Yenikapı'da düzenlenecek "Zulme Lanet, Kudüs'e Destek" mitinginde aziz milletimizle bir ve beraber olacağız, ilk kıblemizin onurunu savunacağız. Yenikapı'da aziz milletimizle beraber olacağız. Zulüm lanetlenmezse, şeytani emeller selamlanmış olacaktır. Zalimler reddedilmezse masumlar iyice sönecek, iyice sinecek, hepten kaybedecektir. Milliyetçi Hareket Partisi zalimlerin tam karşısında milletiyle bir ve beraberdir. Milliyetçi Hareket Partisi mazlumların sedası, mağdurların taviz vermeyen sevdalısı ve sözcüsüdür" ifadelerine yer verdi.

Zulme isyan günü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN