• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Önce kızımı ver!

Önce kızımı ver!

08.06.2018, 23:45

Terör örgütü PKK, kanlı eylemlerini gerçekleştirmek için üniversitelerde okuyan kızları hedef almıştı. 4 yıl önce kandırılarak terör örgütü PKK'nın dağ kadrosuna kaçırılan ve kendisinden bir daha haber alınamayan üniversite öğrencisi Pınar Biçer'in İzmir'de yaşayan babası Hacı Biçer, şimdi utanmadan çıkıp oy isteyen terör örgütünün siyasi uzantısı HDP'nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'a tepki gösterdi.

BİZDEN OY ÇIKMAZ

Demirtaş'ın cezaevinde olduğunu, ağabeyinin de 'Kardeşime oy verin, size dağlarda tatlı yedireyim' diye açıklama yaptığını hatırlatan Biçer, "Resmen bizimle dalga geçiyorlar. Dünyayı verseler benden size oy çıkmaz, ne o katil ağabeyine, ne de o PKK yandaşı HDP'ye bir oy yok. Zaten HDP'ye oy veren de vatan hainidir. Bu ülkeyi sevmeyen bir insandır. Bu gençleri kandırıp dağa kaçırdılar. Şunu herkes bilsin, Selahattin Demirtaş ve işbirlikçilerinden, dağa kaçırılan tüm gençlerin geri gönderilmesini sağlamalarını istiyoruz" dedi.

HDP'DE YÜZ YOK

Baba Biçer, "Bu HDP nasıl seçime giriyor, bu partinin cezaevindeki başı nasıl Cumhurbaşkanı adayı oluyor, merak ediyorum. Bu yasadaki boşluk kaldırılmalı. Buradan sizin aracılığınızla sesleniyorum. Özgürlük, kardeşlik, hak ve adaletten bahseden eli kanlı terör örgütünün uzantısı HDP, kızımı geri göndersin, hem de hemen. Diyarbakır dahil doğuda birçok yere gidip adeta dedektif gibi kızımın izini aradım, ancak ne ölüm haberi nede diri yaşıyor haberi yok. En büyük korkum da bir gün bir yere canlı bomba olarak gönderilmesi" diye konuştu. Selahattin Demirtaş'a ateş püsküren baba Biçer, "Selahattin Demirtaş, şov yapıyor. Git ağabeyinle konuş, 'Nurettin bu çocukları geri gönder' de. Benim gibi yıllardır ağlamaktan gözünden artık yaş değil kan akan bir babanın acısını durdur. Sadece benim değil ülke genelinde binlerce ailenin yavrusunu da geri versinler. Ama ne desek boş. Bunlar kendilerine ölecek adam aradıkları için bunu yapamazlar" açıklamasını yaptı.

'NE YAPIP EDİP KANINA GİRDİLER'

Kızını inşaatlarda çalışarak okuttuğunu ve bir arkadaşının kandırarak dağa kaçırdığını belirten Hacı Biçer, "Benim kızımın bunlara hiçbir eğilimi yoktu ama ne yapıp edip kanına girdiler. Selahattin Demirtaş TRT'de konuşma yapacakmış. Şov yapmasın. Ağabeyi katil Nurettin Demirtaş'a söylesin, kızımı ve diğer ailelerin çocuklarını acilen geri göndertsin" dedi.

FATİH ŞENDİL

Önce kızımı ver! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN