• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Eşimin katili PKK’ya ve yandaşlarına oy yok

Eşimin katili PKK’ya ve yandaşlarına oy yok

15.06.2018, 00:06

Diyarbakır'da PKK'lı teröristlerin hain bir saldırıyla şehit ettikleri Astsubay Başçavuş Halit Zilani Çelik'in (37) eşi Suna Çelik, 24 Haziran seçimleri için sert konuştu.
Diyarbakır-Bingöl Karayolu'nun Mermer Mahallesi mevkisinde mayın arama tarama faaliyetinden dönen askerleri taşıyan aracın geçişi sırasında terör örgütü PKK mensuplarınca yola yerleştirilen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu eşinin şehit düştüğünü anlatan iki çocuk annesi Suna Çelik, "Türkiye'nin kurtuluş savaşı olarak gördüğüm seçimlerde bu ülkenin bölünmez bütünlüğü için düşmana karşı oyumu Erdoğan ve güçlü bir meclis için AK Parti'ye vereceğim. Çocuklarımın babasını bu kara toprağa gömen hain PKK yandaşı HDP ve onlarla omuz omuza olan CHP ve diğer partilere bizden oy yok. Bunu böyle bilsinler, tek dertleri yıkmak, yapmamak, bozmak. Bir de gidip PKK'nın lideri Apo'nun heykelini dikeceğiz diyen Selahattin Demirtaş'ı cezaevinde ziyaret ediyorlar" ifadelerini kullandı. PKK'lıların oy için iş tutan hainlerle işlerinin olmadığını belirten Çelik, "Kocamı ve çocuklarımın babasını kara toprağa gömen bu hainlerle birlikte olanlarla bizim işimiz olmaz. Onlar bunu unutuyorlar. Onların amaçları belli, bu ülkeyi bölmek isteyenlere ışık olmak. Ama o ışık sönecek" dedi.

FATİH ŞENDİL

Eşimin katili PKK’ya ve yandaşlarına oy yok haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN