• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şehit babasına suyu bile çok gördüler

Şehit babasına suyu bile çok gördüler

20.06.2018, 23:17

Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde PKK'lı teröristlerce geçtiğimiz Kasım ayında şehit edilen özel harekat polisi Ahmet Alp Taşdemir'in babası imam İbrahim Taşdemir'e büyük bir ayıp yapıldı. Tire Halkapınar köyündeki tapulu evine CHP'li belediye tarafından su verilmediğini söyleyen Taşdemir, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, denizin içinden yüzlerce kilometre boru döşeyerek Kıbrıs'a su götürdü. Bunlar bin 982 metre boru döşeyip benim evime su veremediler, bu zihniyete yazıklar olsun" dedi.

KASITLI YAPIYORLAR

Belediyeye 3 kez başvuru yaptığını anlatan Taşdemir, "Burada kaçak evlere bile su bağlandı. Benim evim ise tapulu imarlı. Teröristlerin ayağına kadar hapishaneye gidenler, bu vatan uğruna can veren şehitlerin yakınlarına bir damla suyu vermekten kaçınıyor. Bunun için bir sürü bahane üretiyorlar" diyerek tepki gösterdi. Evinin şehir merkezine 1900 metre uzaklıkta olduğunu söyleyen baba Taşdemir, "Bizim evin etrafında başka bir ev yok, bu yüzden senin evine su getiremeyiz diyorlar. Ama bu benim suçum değil, bana hizmet vermiyorlar. 21. yüzyılda evimize kasıtlı olarak su bağlamıyorlar.
CHP zihniyetine isyan ediyorum"dedi.

FATİH ŞENDİL

Şehit babasına suyu bile çok gördüler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN