• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

spor cenneti olacak

İzmir spor cenneti olacak

22.06.2018, 23:26

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Fehmi Alpay Özalan, Karşıyaka Cengiz Altaylı Yüzme ve Su Sporları Kulübü'nü ziyaret ederek minik yüzücülerle bir araya geldi. Kendisi gibi spora küçük yaşta başlayan gençlerle birebir ilgilenerek genç yüzücülerin sorunlarını dinleyen Özalan, 24 Haziran seçimlerinin ardından başlatacağı girişimlerle İzmir'in her alanda spor cenneti olacağını söyledi.

TESİSLER ARTACAK

Fehmi Alpay Özalan, Kulüp Başkanı Cengiz Altaylı'nın İzmir'de yüzme havuzlarının yetersiz olduğunu belirtmesi üzerine şunları söyledi:
Sporun içinden gelen biri olarak İzmir'de daha çok spor tesisi ve yüzme havuzlarının olmasını istiyoruz. Ayrıca Karşıyaka'da genç yüzücülerimizin antrenman yapacak havuzlarının olmaması ayrı bir sıkıntı ve mağduriyet yaratıyor. Bu sorunları inşallah çözeceğiz. Seçilmem halinde gerekeni yapacağım. Spor alanında bir çok projemiz var.

NİDA ALADAĞ

İzmir spor cenneti olacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN