• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de mehteranlı sevinç gösterileri

İzmir'de mehteranlı sevinç gösterileri

24.06.2018, 21:44

'de sonuçlarının açıklamaya başlanmasının ardından vatandaşlar, Kordon'da toplanmaya başladı

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde sonuçların açıklanmaya başlamasının ardından Konak ilçesinde Kordon'da toplananlar mehteran takımı eşliğinde sevinç gösterisinde bulundu. Meşale yakan, Türk bayrağı taşıyan vatandaşlar, araçlarına da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın posterini astı. Bazı kişilerin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafını öptüğü görüldü.

Sevinç gösterisinde bulunanlardan avukat Ercan Dönmez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk Cumhurbaşkanı seçimlerinden zaferle çıktığı için arkadaşlarıyla mehter takımı organizasyonunu ayarladıklarını ifade ederek şöyle konuştu:

"Mehter takımıyla kutlama yapıyoruz, bu secim Cumhur İttifakı'nın ve millet aklının zaferidir. Recep Tayyip Erdoğan aynı zamanda ezilen Müslüman halkın lideridir. Tüm oyunlara rağmen demokrasinin bayramı olan seçimlerden Cumhur İttifakı galip geldiği için sevinçliyiz."

Yoldan geçenler de etkinliğe katılarak bu anı cep telefonuyla fotoğrafladı. Bazı kişiler de araçlarıyla zafer turu attı.

AA

İzmir'de mehteranlı sevinç gösterileri haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN