• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Erdoğan sevdalısı çift Külliye yolunda

Erdoğan sevdalısı çift Külliye yolunda

02.07.2018, 00:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisine destek için Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde oy kullanmaya yalın ayak giden Emine (69) ve Mahmut Yılmaz (70) çiftini, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davet etti. Seçim günü oy kullanacakları 2 kilometre uzaklıktaki Atatürk Ortaokulu'na yalın ayak yürüyerek giden, giderken de "4 yıl önce ahdetmiştik, 'Oyumuzu Cumhurbaşkanı ve Başbakana vermek için yalın ayak yola düşeceğiz' demiştik" diyen Yılmaz çiftine Ankara'dan sürpriz bir davet geldi.

'HALA ŞOKTAYIM'

Basında geniş yer bulan Yılmaz çifti ile ilgili haberleri izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, telefonla Mahmut Yılmaz'ı arayarak Külliye'ye davet etti. Telefonda Erdoğan'ın sesini duyana kadar inanmadığını söyleyen Yılmaz, Cumhurbaşkanımız yeni hükümet kurulduğunda sizi Külliye'ye davet edeceğim' dedi. Hala şoktayım. Gerekirse buradan ayak yalın Ankara'ya yürürüz." Emine Yılmaz ise en büyük hayalinin Erdoğan'ı yakından görmek olduğunu belirterek, "Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum, mitinglerine gittim, ama bir türlü ulaşamadım. Bizleri makamına davet etmiş. Onunla anne oğul gibi kucaklaşmak istiyorum" diye konuştu.

Erdoğan sevdalısı çift Külliye yolunda haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN