• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Türk Bayrağı’nı kasıtlı olarak hedef aldılar

Türk Bayrağı’nı kasıtlı olarak hedef aldılar

05.07.2018, 23:47

İsrail askerleri tarafından vurularak yaralanan Filistinli genç Emin Selim, "İsrail askerleri bu bayrağı kasıtlı olarak hedef aldılar.

TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİM

Çünkü Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Filistin halkıyla birlikte kahramanca duruşundan rahatsız oluyorlar" diye konuştu. Büyük Dönüş Yürüyüşü kapsamında Gazze sınırındaki gösterilerde vurulan ancak elindeki Türk Bayrağı'nı sedyede hastaneye taşınırken bile elinden bırakmayan 20 yaşındaki Selim, "Türk Bayrağı kaldırarak, Türkiye'ye Filistin halkına verdiği destekten dolayı teşekkür etmek istedim. Bayrağı kaldırmakla aynı zamanda 24 Haziran seçimlerinde elde ettiği başarıdan dolayı Erdoğan'ı kutlamak istedim. Çünkü bu lider geçen yıllar boyunca hep yanımızda durdu, destek oldu, bize yardımcı oldu" dedi.

Türk Bayrağı’nı kasıtlı olarak hedef aldılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN