• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bir oyunuz 2 can aldı mutlu musunuz?

Bir oyunuz 2 can aldı mutlu musunuz?

02.08.2018, 23:17

24 Haziran seçimleri boyunca terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı HDP'yi Meclis'e sokmak için her türlü oyuna başvuran isimler, şimdi de utanmadan PKK'yı lanetleyerek kendilerini aklama peşine düştü. 24 Haziran öncesi terör örgütü ile işbirliği içerisine girmemesi için yapılan her türlü çağrıya kulak tıkayan CHP, sırf Erdoğan karşıtlığı nedeniyle seçim süreci boyunca HDP'yi Meclis'e sokma stratejisi üzerine kampanya yürütmüştü. İl ve ilçe başkanlarını arayarak her 4 kişilik aileden 1 oyun HDP'ye gitmesini isteyen parti yönetimi "1 oy İnce'ye, 1 oy HDP'ye" sloganlarını benimsemişti. Verdi kleri emanet oylarla terör örgütünün siyasi kanadının sözcülüğünü yapanlara destek çıkan CHP yönetiminin hain saldırıdan sonra terörü lanetleyen açıklamalar yapması vatandaşların tepkisini çekti. Sosyal medyada örgütlenerek #MeclistePKKistemiyoruz etiketi altında paylaşımlarda bulunan vatandaşlar, HDP'nin yanı sıra CHP'lilere de öfke kustu.

Bir oyunuz 2 can aldı mutlu musunuz? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN