• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de kaçış başladı

’liler Kılıçdaroğlu’nun partinin başında kalmayacağını anladı. Partinin ağır topları yerel seçimlerde belediye başkan adayı olmak için yarışmaya başladı....

CHP'de kaçış başladı

05.09.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 05.09.2018, 10:03

CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerel seçimden sonra partinin başında kalamayacağını düşünen çok sayıda milletvekili, belediye başkan adayı olmak için sıraya girdi. Takvim'in haberine göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için Genel Sekreter Akif Hamzaçebi, Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Grup Başkanvekili Engin Altay ve partinin etkili isimlerinden Gürsel Tekin nabız yoklamaya başladı.

KAFTANCIOĞLU DA VAR!

Tekin'in büyükşehir dışında Kadıköy için de adının geçtiği kaydedildi. Engin Altay'ın ise büyükşehir için çalışmalara başladığı, ikinci alternatif olarak Bakırköy adaylığını düşündüğü belirtildi. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun ise Beşiktaş'tan aday olmak için bastırdığı öğrenildi. Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ise bir kez daha Şişli'den aday olmak için genel merkezde kulis çalışmalarına hız verdi..

CHP'de kaçış başladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.