• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'a ‘’ ödülü

Emine Erdoğan'a ‘İnsani Hizmet’ ödülü

12.09.2018, 00:00

, ’da yürüttüğü insani yardımlar nedeniyle Takdir Ödülü’ne layık görüldü. Erdoğan ödül töreninde, “Bu ödülün gerçek sahibi nerede bir çığlık varsa yüzünü oraya çeviren ülkemdir” dedi

Sivil toplum alanında aktif çalışmalar yürüten, Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde hayatlara dokunup, yaralar saran ve himayesine aldığı çok sayıda proje ile uluslararası platformdaki insani dramlara çözümer üreten Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi , insanlığa yaptığı hizmetlerden dolayı dünyanın en prestijli ödülüne layık görüldü.

Emine Erdoğan'a ‘İnsani Hizmet’ ödülü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN