• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de sürpriz zirve: Kocaoğlu başkanlarla buluşacak!

İzmir'de sürpriz zirve: Kocaoğlu AK Partili başkanlarla buluşacak!

12.09.2018, 16:04

Belediye Başkanı Kocaoğlu, gelecek hafta içerisinde ilçe belediye başkanları ile bir araya gelecek. İlçe belediye başkanlarının, bölgelerinde yaşadıkları sorunları ileteceği ifade edilen görüşmede AK Parti İl Başkanı Şengül de yer alacak.

İzmir ​Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, gelecek hafta içerisinde AK Partili ilçe belediye başkanları ile bir araya gelecek. Başkan Aziz Kocoğlu'nun makamında yapılacak görüşmede, ilçe belediye başkanlarının, bölgelerinde yaşadıkları sorunları ileteceği ifade edildi.

Zirve, gelecek hafta pazartesi günü saat 12.00'de gerçekleştirilecek. Başkan Aziz Kocaoğlu toplantıda, zaman zaman yapılan çalışmalar nedeniyle karşı karşıya gelinen AK Partili 7 ilçe belediye başkanıyla belediyelerin sorunlarını konuşacak. Belediye başkanları zirvesine, AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül de katılacak.

DHA

İzmir'de sürpriz zirve: Kocaoğlu AK Partili başkanlarla buluşacak! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN