• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

O hala görevde

O özel kalem hala görevde

09.11.2018, 00:12

FET Ö'cü Erkan Karaarslan'dan ilişkisi ve para aldığı MASAK raporu ile ortaya çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanı Ömer Tuncay Ceylan'ın halen görevde olduğu ortaya çıktı. Daha önce FETÖ bağlantıları ve Ataşehir Rezidans'da bağlantıları nedeniyle görevinden alındığı ileri sürülen ve medyada da bu yönde haberleri çıkan Özel Kalem Müdürü Ceylan'ın halen o koltukta Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte görev yaptığı öğrenildi. Ömer Tuncay Ceylan'ı Kılıçdaroğlu'nun bizzat görevinden aldığı iddia edilmişti.
Ceylan'ın FETÖ davasından tutuklanarak cezaevine konulan ve sonra firari olan Erkan Karaarslan ile yakın ilişki içinde olduğu basına yansımış aralarındaki ilişki kamuoyunda merak uyandırmıştı.

HİÇ BIRAKMAMIŞ

Kılıçdaroğlu'nun danışmanlığını yapan Fatih Gürsul'un da FETÖ bağlantısı tespit edilmiş ve görevinden alınmıştı. Ancak Gürsul'un aksine Ceylan'ın 1 gün bile koltuğundan ayrılmadığı ve halen Kılıçdaroğlu'nun odasının yanında görevine devam ettiği ortaya çıktı.

FATİH ŞENDİL

O özel kalem hala görevde haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN