• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Yolda tartıştık çektim vurdum’

‘Yolda tartıştık çektim vurdum’
Giriş Tarihi: 22.11.2018

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde CHP'den Çiğli Belediye Meclis üyeliği için aday adayı olan Gürsel Öztürk'ün ayağından silahla vurulması olayı ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. CHP'yi karıştıran kurşunlama olayı ile ilgili bir kişi silahla birlikte teslim oldu. Şahsın bir çok suçtan kaydı bulunan ve Gümüşpala'da ikamet eden M.T. olduğu ve bu kişi ile birlikte toplam 5 kişinin gözaltında olduğu ortaya çıktı.

AKPINAR'IN YAKINLARI

Gözaltına alınlar arasında olaya adı karışan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ın yeğeni ve kardeşinin de olduğu ileri sürüldü. Olayla ilgili soruşturma çok geniş kapsamlı olarak devam ederken, bazı belediye çalışanlarının da bilgisine ve ifadesine başvurulduğu ve gözaltı sayısının da artabileceği öğrenildi. Teslim olan ve itirafta bulunduğu iddia edilen MT'nin, "Yolda tartıştık, ben de vurdum" dediği öğrenildi.
Bu arada M.T'nin silahının ruhsatsız olduğu ve daha önce yapılan balistik incelemesinde herhangi bir olayda kullanılmadığının tespit edildiği belirtildi.

FATİH ŞENDİL

‘Yolda tartıştık çektim vurdum’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN