• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’li başkandan Karaarslan’a teşekkür

CHP’li başkandan Karaarslan’a teşekkür
Giriş Tarihi: 27.11.2018

’li Başkanı ’ın bir skandalı daha ortaya çıktı. Belediyenin internet sitesinde ’nün belediyeler imamı firari ’a teşekkür yazısı kaleme alan Atabay’ın Karaarslan’la ilgili yaşanan tüm gelişmelere rağmen bu yazıyı kaldırtmadığı öğrenildi

Borçlar ve hacizlerle boğuşan, belediye binası başta olmak üzere Genel Merkez binasına kadar haciz belgeleri giden Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay'ın başrol oynadığı skandalların ardı arkası kesilmiyor. Belediye binasına haciz haberini ilk kez yayınlayan Yeni Asır, bu kez Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay'ın belediyenin kendi resmi internet sitesinde halen duran Silahlı Terör Örgütü FETÖ'nün firari olan Belediyeler imamı Erkan Karaarslan'a hizmetleri ve desteği için teşekkür yazısını ortaya çıkardı. CHP'li Atabay'ın teşekkür yazısı, belediyenin resmi internet sitesindeki Didim Belediye Başkanlığı 2015-2019 Stratejik Planı sunuş yazısında görünüyor.

VATANDAŞLAR TEPKİLİ

Yazıda "Belediyenin stratejik planının hazırlanmasında destek olan ve kendilerini yönlendiren E-YÖNTEM Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. Yön. Kur. Bşk. Sn.
Erkan Karararslan'a teşekkürler" ifadeleri yer alıyor.
Didimliler belediyenin resmi internet sitesinde yurt dışına kaçtığı ileri sürülen, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile birlikte de aynı dosyada ismi bulunan firari FETÖ'cü Erkan Karaarslan ve ekibine teşekkür yazısına tepki gösteriyor. Bu yazının bir an önce kaldırılmasını isteyen vatandaşlar savcılığı da göreve çağırıyor.

CHP’li başkandan Karaarslan’a teşekkür haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN