• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kürsüde Karaarslan salonda Kılıçdaroğlu

Kürsüde Karaarslan salonda Kılıçdaroğlu
Giriş Tarihi: 8.12.2018

Yeni Asır, Türkiye'yi işgal etmek amacıyla gerçekleştirilen 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası hain terör örgütü FETÖ'nün CHP'li belediyeler imamı olduğu ortaya çıkan ve tutuklanıp serbest kalınca kayıplara karışan Erkan Karaarslan'ın CHP'yle olan yakın ilişkisini belgeleyen yeni fotoğraflara ulaştı. Karaarslan'ın sadece Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve birçok CHP'li belediyeye danışmanlık yapmadığı bizzat CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bile akıl verdiği ortaya çıktı. Karaarslan'ın 15 Haziran 2014'te Kılıçdaroğlu, kurmayları ve tüm CHP'li belediye başkanlarının da katıldığı bir toplantıda kürsüye çıkıp sunum yaptığı fotoğraflarla belgelendi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın da sosyal medya hesabından söz konusu toplantıya Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı ve sunumları izlediğini belirten bir mesaj paylaştığı görüldü.
Öte yandan CHP'nin İstanbul Belediye Başkan adayı yapılacağı konuşulan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da sosyal medyada paylaştığı bir mesajla FETÖ imamı Erkan Karaarslan'a katıldığı bir eğitim programı nedeniyle teşekkür ettiği ortaya çıktı.15 Haziran 2014 tarihinde Eskişehir'de CHP'li belediye başkanları toplantısında sunum yaptırılan FETÖ'nün belediyeler imamı Karaarslan'ın bu etkinlikte kürsüye çıkmasına aracılık eden kişinin de Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu olduğu öğrenildi.

FATİH ŞENDİL

Kürsüde Karaarslan salonda Kılıçdaroğlu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN