• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sokakta bıçaklama olayı kurgu çıktı

Sokakta bıçaklama olayı kurgu çıktı
Giriş Tarihi: 14.1.2019

Ordu'nun Ünye ilçesinde sokakta bir kişinin tartıştığı kız arkadaşını bıçakladığı görüntülerin kurgu olduğu ortaya çıktı. VALİLİKTEN AÇIKLAMA
SOSYAL medyada hızla yayılan görüntüler üzerine harekete geçen polis olayla ilgili 4'ü erkek, 1'i kadın olmak üzere 5 kişiyi gözaltına aldı. S.V. (27), O.B. (27), A.T. (19), O.K. (30) ve A.Ü. (26) adlı kadın hakkında 'Suç uydurmak' eyleminden işlem yapıldı. Ordu Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada da "Habere konu olay yeri tespit edilmiş ve yapılan araştırmalarda böyle bir olayın olduğuna dair maddi bulguya rastlanılmaması üzerine, görüntülerin detaylı incelenmesinde bu olayın kurgu olduğu anlaşılmıştır" denildi.

Sokakta bıçaklama olayı kurgu çıktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN