• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kocaoğlu ve Soyer neden birlikte değil

Kocaoğlu ve Soyer neden birlikte değil
Giriş Tarihi: 12.2.2019

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, PM'den onay aldıktan sonra partilisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret ederek, 'Sizsiz olmaz' dedi. Ancak bu ziyaretin ardından ne Kocaoğlu Soyer'in programına katıldı ne de Soyer Kocaoğlu'nun...
Bu durum akıllara, 'Herkes kendi mi çalışacak?' sorusunu akla getirdi. Öte yandan CHP İzmir İl Başkanlığı'nda Soyer ve milletvekilleri izlenecek yol haritasıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Toplantıya Kocaoğlu'nun katılmaması dikkat çekti.
CHP'de adayların belirlenmesiyle birlikte çalışmalar hızlandı. Ancak bu süreçte Kocaoğlu ve Soyer'in sahada omuz omuza vermemesi dikkat çekti.

AÇILIŞA SOYER KATILMADI

Büyükşehir Belediyesi'nin Namazgah Hamamı ve Agora Parkı'nın açılış törenine Soyer'in katılmaması dikkatlerden kaçmadı. CHP'de kritik bir toplantı gerçekleştirildi.
CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'in başkanlığındaki toplantıya Kani Beko ve Tuncay Özakan dışındaki 12 vekil katıldı. Toplantıda Başkan Kocaoğlu'nun olmaması dikkat çekti.

AYRI ÇALIŞMALARI LAZIM

Bazı vekiller Kocaoğlu ve Soyer'in yerel seçim sürecinde ayrı propaganda yürütmelerinin daha doğru olacağını savundu. Seçim stratejisinin konuşulduğu toplantıda, milletvekillerinin aktif olarak sahada olması konusunda fikre varıldı. Vekiller özellikle partinin zayıf olduğu yerlerde vatandaşlarla buluşacak.
Ancak toplu olarak değil ayrı ayrı programlarla ilçelere çıkarma yapacaklar.

Kocaoğlu ve Soyer neden birlikte değil haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN