• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

: Başkan Erdoğan'dan tanzim satış açıklaması

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan tanzim satış açıklaması

12.02.2019, 14:03 Güncelleme Tarihi: 12.02.2019,14:45

Başkan Erdoğan, 'da vatandaşlara hitap etti. Tanzim satışların sürdüğünü belirten Erdoğan, "Gıdada terör estirenlere gereken dersi verdik, veriyoruz. Bakalım sırada ne var. Ne yaparlarsa yapsınlar biz bu yoldan dönmeyeceğiz." dedi.

İşte Başkan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Dün İstanbul'da yaşanan helikopter kazasında şehit olan askerlerimize rabbimden rahmet diliyorum.

AK Parti Türkiye'nin alıcılarını kendi tarihine kendi gücüne ayarladığı için bugün bu kadar saldırı altındadır. Senaryolarını bozarak geleceğimizi aydınlattık. Bize bunun için düşman oldular.

BİZ TÜRKİYE'Yİ BÜYÜTTÜK, GÜÇLENDİRDİK
Diline, dinine bakmadan mazluma sahip çıktığımız, adaletsizliklerini yüzlerine vurduğumuz için bize düşman oldular. Biz Türkiye'yi büyüttük, güçlendirdik.

EĞİTİMDE 971 YENİ DERSLİK YAPTIK
Kastamonu'ya son 16 yılda 15 katrilyon yatırım yaptık. Eğitimde 971 adet yeni derslik yaptık. Bugün Kastamonu'da bir üniversite varsa bu AK Parti sayesindedir. Turizmi Kastamonu için gelir kapısı haline getirmeye kararlıyız. Sağlıkta 12'si hastane olmak üzere, 25 sağlık tesisini Kastamonu'ya kazandırdık.

SANDIKLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ
31 Mart çok önemli, sandıklara sahip çıkacağız. Sandıklara sahip çıkacağız. İrademize, geleceğimize sahip çıkacağız.

İZLERİNİ SÜRÜYORUZ
PKK gibi bölücü, FETÖ gibi istismarcı, DEAŞ gibi proje örgütlerle ülkemizi esir almak istediler. Ama bırakmayacağız. İzlerini sürüyoruz.

VESAYETİ KIRDIK
17 yıllık iktidarımız hep bunlarla mücadele ile geçti. Aştığımız her engelin ardından, yenisi ile karşılaştık. Belediye başkanı iken cezaevinde yattık, AK Parti'yi kurduk. Tek başına iktidar olduk, vesayeti kırdık.

ALGI OPERASYONLARIYLA İNSANIMIZI BUNALTTILAR
Ekonomi silahını üzerimizden hjiç eksik etmediler. Cunta ile krizle tepemize bindiler. Bizmi 17 yıllık iktidarımız bunlarla mücadele ile geçti. Kur, faiz algı operasyonlarıyla insanımızı bunalttılar. Onlar bizi sıkıştırdıkça daha çok kenetlendik. Ülke olarak hedeflerimize ulaşma kararlılığımızı perçinledik.

GIDADA TERÖR ESTİRENLERE GEREKEN DERSİ VERECEĞİZ
Bugüne kadar hiçbir meselede Türkiye'yi istedikleri gibi eğip bükemediler. Baktılar, kur, faiz, algıyla olmuyor ülkemizi patlıcan, domates, biber üzerinden ülkemizi ters köşe yapmaya çalışıyorlar. Bu hamleyi boşa çıkardık mı? Şimdi artık çadırlar kuruldu. Şimdi temizlik ürünlerini de satmaya başlayacağız. Gıdada terör estirenlere gereken dersi vereceğiz, bakalım bundan sonra sırada ne var göreceğiz.

CHP, IMF İLE ANLAŞMAYI YAPANDIR
Türkiye maruz kaldığı saldırılar nedeniyle büyük bedeller ödedi. CHP, IMF ile anlaşmayı yapandır. Göreve geldik. AK Parti yeniden IMF'e gidecek dediler. Borcu sıfırladık 2013 Mayıs'ında.. IMF'ye borcumuz var mı? Yok. Şimdi bizden borç istiyorlar. Bu can bu tende oldukça biz bunlara esir olmayacağız.

MİLLETİMİZİN ÜZERİNDEKİ YÜKÜ ALMANIN GAYRETİ İÇİNDE OLDUK
Terör örgütlerinin saldırılarının da faizin de kurun da enflasyonun da yükünü milletimiz çekti. Biz milletimizin üzerindeki yükü almanın gayreti içinde olduk. Adaletten ulaşıma, spordan sanata kadar her alanda milletimize geçmişte göremediği şeyleri önüne getirdik. İnşallah baharla birlikte sadece havalarda değil yüreklerde de ferahlık, sıcaklık iklimine kavuşacağız.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan tanzim satış açıklaması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN