• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'li Adyın Belediye başkanı 'ndan çalışanlara tehdit: Konuşanı işten atarım!

CHP'li Adyın Belediye başkanı Özlem Çerçioğlu'ndan çalışanlara tehdit: Konuşanı işten atarım!

14.02.2019, 14:44

'ndeki hamile kadınların işten atıldığının duyulmasının ardından 'li Başkan paniğe kapıldı. Bu kez de kadınlara "Konuşursanız sizi ve yakınlarınızı da işten atarım" diye tehdit yağdırdı.

'li , skandala imza attı. Başkan , kadın personeli, "Hamile kalırsanız işten atarım" diye uyardı. Çerçioğlu, iki kişiyi görevlendirip gebe operasyonu başlattı. Vural Tüzen ve 'tan oluşan "hamile timi" tarafından belirlenen 6 kadın işten atıldı. TAKVİM skandalı yazdı.

MESAJLA KORKUTUYOR
Panikleyen Çerçioğlu ise bu kez Karabıyık aracılığıyla kadınlara mesaj gönderip korkutmaya başladı. Personele zorla Facebook'tan "İşten çıkartılmadık" şeklinde yorum yaptırıldı. Buna uymayan kadınların ise işten atılacağı vurgulandı. Çerçioğlu ayrıca yalan röportajlar yaptırıp "Baskı yok" haberleri yaptırdı. Mağdurlar sessiz kalmadı. Yaşadıkları tehdidi aracılığıyla birbirleriyle paylaştı.

CHP'li Adyın Belediye başkanı Özlem Çerçioğlu'ndan çalışanlara tehdit: Konuşanı işten atarım! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN